Індія, “великий” позначає “малих” автомобілів

Індійський автопром переважають сегменті компактних автомобілів з майже 75 відсотків проникнення на ринок. Хоча індійські маленький автомобіль сегмента становить від входу автомобілів рівня вартістю 1 Lac мінімальний іншим вартістю більше 15 Лакс, це середина хетчбеків рівні в діапазоні від 4 до 10 Lakhs, які домінують в сегменті компактних автомобілів в Індії.

Маленькі автомобілі і хетчбеки призначені для зручної їзди по місту і довгі свята вихідні. Створений для про-місто мобільності та економіки на увазі, невеликі автомобілі поставляються з владою, щоб плавно гойдаються з потоку руху, маневреність і легка керованість. Якщо ви замислюєтеся про покупку нового автомобіля, він ідеально підходить для порівняння нових малих ціни автомобіля в Індії, щоб вибрати той, найкраще підходить для ваших уподобань. Там немає необхідності проводити тралення навколо салонах, коли ви можете зробити те ж саме з вигодами у вашому домі. Вибір між Nissan Micra, Maruti Suzuki Cervo, Honda Brio, Fiat Bravo або надзвичайно щедрим Audi A1. Існує велика кількість нових малолітражних автомобілів в Індії на вибір.

Пануючи сегменті початкового рівня вже більше десяти років, Maruti Suzuki обмеженою планує ввести Maruti Черво, за ціною нижче Maruti Alto і в діапазоні від Tata Nano. Базова модель Maruti Cervo, як очікується, буде доступна в діапазоні від 1,5 до 2 Лакс. Переходячи до середини розділу рівні, Hyubdai, виробник двох з найпопулярніших автомобілів в цій категорії, Hyundai i10 і i20, компанія планує найближчим часом привести свою премію хетчбек Hyundai i30 (доступна як в бензинових і дизельних entines) в Індії. Хоча компанія досі не оголосила про свій ціновому діапазоні, це, як вважають потрапляють в діапазон виконавчого Accent Hyundai.

Індія перший автомобіль електричним Рева буде доступна в більш вишуканий і цікавий варіант Рева-NXR в індійському ринках. Рева NXR має вхід без ключа і операції, подвійний зарядки портів і інтелектуальним цифровим дисплеєм. Екс ціною шоу Рева NXR очікується приблизно в 3,5 – 4 Лакс в Індії.

Як ми надалі порівняти ціни нових малих автомобілів в Індії, ми не можемо пропустити Mahindra Renault Sandero на Mahindra і Mahindra бути введений в Індії в 2011 році. Бензинова версія Mahindra Sandero оцінюється приблизно в 5 Лак для індійських покупців. Mahindra Sandero це сучасний хетчбек з привабливим, надійний і динамічний вигляд.

Що так багато машин на вибір, і майже всі з них пропонують аналогічні функції, це безумовно було б доцільно порівняти нові малі ціни автомобіля, а потім вирішити, який з них купити.