Інтер’єр Volvo S80 рекомендована високо

Шведська астми і алергії асоціації тільки вибрали свій перший автомобіль для задоволення своїх стандартів. І серед усіх транспортних засобів в ринок, транспортний засіб, який вони вибрали, був Volvo S80, яка є новий автомобіль від Volvo Cars. Зрештою, це новий автомобіль від Volvo має чистий пакет внутрішній зоні яких укорочений CZIP і цей пакет насправді це нова технологія, яка дає чисту в автомобіль повітря, а також приємного водіння і їзди досвід для всіх.

Менеджер проекту в Volvo Cars, а також фахівець в салоні автомобіля серед Андерс Lofvendahl, було що сказати про CZIP. Він каже: “Критерії для астми та рекомендації продукту Алергія Асоціації вказати низькі рівні формальдегіду, частинок, різних подразників, летючих вуглеводнів і запахів.” Насправді це добре, зрештою, астмою і алергією стали досить загальних проблем в даний час. Це не просто проблеми серед дітей, але й проблеми дорослих. З CZIP Volvo S80, цей транспортний засіб фактично пропонує безпечний і здоровий клімат і навколишнє середовище для тих людей, які дуже чутливі.

Що знаходиться всередині очистити Пакет внутрішній зоні? Цей пакет включає в себе фактично дистанційно керовані автоматичною системою вентиляції салону. Коли двері розблокована, CZIP зірки до. Він починає ефективно висилати ніяких викидів або сильних запахів, що, можливо, створив всередині припаркованого автомобіля. В якості речовин, частинок та інших компонентів розсіюються і розсіяні, CZIP починає зменшуватися в силі. Lofvendahl пояснює: “В умовах жаркого клімату, летючі вуглеводні випаровуються з пластику та текстилю. Ці речовини можуть служити подразники надмірно чутливих людей, так відповідають критеріям астми і алергії Асоціація автоматичною системою вентиляції є необхідною передумовою “.

Lofvendahl продовжує: “інтер’єр якість повітря Volvo система складається з фільтра і датчика. Датчик реєструє наявність речовини, такі як оксиди азоту, монооксиду вуглецю та вуглеводнів у навколишньому повітрі і закриває повітрозабірник, якщо концентрація занадто висока. Наша тісна співпраця зі шведською астми і алергії Асоціація дала нам набагато краще уявлення про потреби людей з астмою і алергією. Одним із прикладів є те, що накопичення пилу, яка є набагато більшою проблемою, ніж ми припускали, коли ми запустили проект. Саме тому ми зробили інтер’єр нового S80, як легко чистити наскільки можливо, і уникають пилесборний поверхні, такі як текстильні килими. Замість цього ми використовуємо для алергіків природних гумових покриттів як у пасажирському салоні та багажному відділенні. Вони легше чистити і захистить від пилу. “