ААП оборонних програм водіння – друг старшого водія

Кількість дорожньо-транспортних пригод, які зараз відбуваються часто серед старшого населення є просто приголомшливим. У доповіді, опублікованій нещодавно в США Сьогодні виявив, що ДТП за участю старшого драйвери заявляється у розмірі більш ніж на 70% вище, ніж назад 1999 році.

Водіння в даний час стає все більш і більш важким для тих водіїв, які старші 55 років. Автомобілі є більш потужними, рух важче і правила дорожнього руху назавжди змінюється. ААП має програму безпеки водія, яка допомагає краще виховувати старших водіїв в оборонних методів водіння і безпеки дорожнього руху.
Для тих, хто задається питанням, хто ж ААП є, вони є потужною асоціації, яка штовхає людину і безпекою тих американських громадян, які знаходяться у віці старше 55 років. ААП визнає, що запобігання всіх пенсіонерів від водіння не практичне, а насправді дискримінаційним. Маючи це на увазі, ААП розробили свою оборонну програму водіння з метою оновлення та оновлення рушійною можливостей літніх раніше за кермом.

Відпускаючи водійських прав може бути ніяково і пригнічує в будь-якому віці. Багато літні водії знайти його збільшує стреси, які супроводжують старіння і бути в змозі зробити менше, так як рулон років. Яскравим прикладом цього є, де старший водій може легко пройти обов’язкове обстеження очей, але критичні часи реакції і рефлекси в даний час набагато повільніше.

безпеки ААП класу драйвера – що це таке?

Кращу назву для класу безпеки Driver ААП буде ААП Оборонний клас водіння. Він не тільки оновлювати навички з безпеки водія, але він навчає навички, щоб допомогти літнім людям не потрапити в аварію, в першу чергу.
Автокомпанії страхування автотранспортних засобів тепер приймають ААП оборонних водіння класів в якості реквізиту на знижки страхування автомобіля. Здійснюючи ААП оборонних клас водіння, старші водії можуть не тільки заощадити гроші, але також може вказувати до страхових компаній, що вони серйозно ставляться до дорожнього руху і уникнути нещасних випадків.

ААП оборонних класів безпеки руху – де вони?

ААП оборонних курс водіння розташовані в багатьох місцях – знайти один поблизу не так уже й важко. ААП сайті легко доступні в Інтернеті, і літні люди можуть пошуку, щоб побачити, які класи їм підходять. Для тих, хто не мають Інтернету, ААП можна зв’язатися по телефону на безкоштовному розмові 1-888-AARP-NOW (1-888-227-7669). ААП добровольці будуть реагувати з інформацією про відповідні ААП оборонні курси водіння в межах від 3 до 5 робочих днів.

У вартість туру 10 $, і ААП оборонних курс водіння за помірною ціною. Звичайно зазвичай проходить протягом двох днів і налічує близько чотирьох годин на день час контакту класу. Курс цілей і ААП оборонних курс водіння:

1. Оновлення навичок водіння і знання правил дорожнього руху.
2. Поінформованість про нормальних фізичних змін, пов’язаних зі старінням, і те, що водіння налаштування робити.
3. Вивчення попереджувальні знаки, які передують закінчуючи водіння в цілому.
4. Зменшення або усунення порушень правил дорожнього руху, нещасні випадки, травми і потенційних.
5. Диск більш безпечно на дорозі.
6. Отримати страхове знижки. Автомобіля страхові компанії зазвичай надають знижки для випускників ААП.

У поточний час, коли ті, від “бебі-бумерів” покоління стають літні, є більше літніх водіння, ніж будь-коли раніше. У якості першої і найбільшої водіння звичайно в США для більш ніж 55, Безпека ААП Driver програма допомагає мільйонам людей у ​​старшій категорії водіння залишатися в безпеці під час водіння на дорогах.

За останні 25 років, безпека ААП драйвера програма була запропонована в класі форматі. Тепер літні люди можуть отримати доступ до тієї ж онлайн-курс. Для тих, “літнім” ще їздив бажаючих зробити це протягом багатьох років, вступивши в найближчий ААП оборонних курс водіння не просто!