Абсолютно новий Infiniti EX35 2008

Nissan, Infiniti поділу будуть викинуті зі своїх нових моделей, що в грудні цього року буде додати до продукт компанії лінійка з якості та розкішні автомобілі. Представлений на 57-й щорічній Pebble Beach Concours d’Elegance в спеціальну виставку називають «Галерея дизайну Infiniti”, новий Infiniti EX35 2008 компактний розкішний кросовер представляє елегантність моделі SUV із спортивним і високої продуктивності характер Infiniti купе моделі.

Під час свого дебюту в Pebble Beach Concours d’Elegance, Марк Igo, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Infiniti сказав: “Infiniti рада тому, що значна присутність на цьому престижному тижневий фестиваль автомобільного спадщини і розкоші Ми не можемо думати. кращого місця, щоб запустити всі нові Infiniti EX35 і новий 2008 Infiniti M, ніж тут серед деяких з найбільш захоплюючих автомобільних конструкцій у світі. ”

“EX35 є ідеальне поєднання розкішного купе і високої корисності SUV. Його” правильного розміру “упаковка надає йому відмінну маневреність по місту, в той час як широкий задній люк і низьке навантаження на підлогу роблять його універсальним виконавцем для повсякденного і у вихідні дні використання “. додав він.

Гладкий стиль кузова автомобіля доповнюється безліччю розкішних і комфортабельних інтер’єру та інші розваги в автомобілі та інформаційні функції. 2008 Infiniti EX35 оснащена передовою Навколо Монітору (AVM) система з чотирма камерами, що дозволяє водієві мати вигляд зовні транспортного засобу. EX35 є першою моделлю автомобіля в Північній Америці, щоб мати один, відповідно до Infiniti. Інші внутрішні моменти Infiniti EX35 2008 включають подвійної хвилі приладова панель, висока контрастність датчиків з біло-фіолетовим підсвічуванням, аналоговий годинник Infiniti, доступних Bluetooth (R) Hands-Free Phone System, Infiniti Intelligent Key з кнопка запалення, XM Satellite Radio, монітор заднього виду, і інтелектуальний круїз-контролю (ICC). Клієнти можуть також отримати інші наявні можливості для Infiniti EX35 2008 у тому числі Бозе (R) преміум аудіо-система з Burr-Brown ЦАП 24-біт, 11 доповідачів, включаючи 2 сабвуфера; 6CD у тирі чейнджер з можливістю ставку, Infiniti і жорсткий диск навігації Система.

В основі Infiniti EX35 2008 являє собою потужний 290-сильний 3,5-літровий V6 VQ35HR, в парі з 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Ця унікальна коробка передач також поставляється з ручним режимом, DS спортивний режим із зниженим Rev Matching (DRM) і адаптивним перемикання передач. Крім того, Infiniti EX35 має ATTESA компанії E-TS (Advanced System Engineering Всього Тягові для всіх електронних перерозподілу крутного моменту) повнопривідною системою. Ця система також знайти на інших моделях Infiniti, як все нові 2008 M, FX і G Sedan. Клієнти можуть також виготовлення даної моделі і включають деякі високопродуктивні пристрої, як MAGNAFLOW вихлопу.