Автомобілі Audi A4

Німецька автомобільна компанія Audi відома як завжди мав репутацію виробництва високоякісних, дуже надійні і дуже стильні автомобілі. І в 1994 році, вони зробили це ще раз із створенням Audi A4.

Намічений замінити Audi 80, A4, компактний автомобіль виконавчої влади, були широко отриманих не тільки фанатів Audi, але автомобільні аматори в цілому, дуже хороше поєднання гладкий і розкішний автомобільний дизайн і топ-оф-лінії техніки, як для продуктивності та безпеки. З 1994 року була A4 чотирьох версіях, кожна поліпшення від версії, перш ніж, що призвело до останньої моделі, який показує самі передові технології Audi, інженерної і стиль.

Enginesrange з 1,6 літровий I4, до 2,8 літровий V6 30v, оснащені або 5-ступінчаста механічна або 4 або 5-ступінчастою ZF 5HP19 автоматичною коробкою передач. Протягом багатьох років, кожне нове покоління A4 бачив зміни в естетиці і техніці. Будь то зміни в інтер’єрі і фари, або додавання турбокомпресорів, поколінь Audi A4 еволюціонували, щоб переконатися, що є Audi A4 для кожного виду водій, подальшого підвищення її доступності для людей в усьому світі.

Автомобіль став дуже популярним, будь то остання версія, чи старий. І коли мова йде про старих автомобілях, Audi A4, є одним з найкращих варіантів, тому що вона не тільки показують деякі з кращих німецьких автомобільної техніки того часу, але також підтримується старий автомобіль програмі Audi. Це гарантує, що, коли люди купують автомобілі Audi A4, вони все ще дали хороші, першокласні послуги та підтримку, як якби вони купили автомобіль новий.

Є багато способів, щоб купити старі автомобілі Audi A4. Є використовували дилерів автомобілів з усього, і є сайти в Інтернеті, де люди можуть ставку на старі автомобілі. Тим не менш, перед тим, як будь-який автомобіль, переконайтеся, що необхідну інформацію і документи присутні, наприклад, загальний пробіг автомобіля, будь-які попередні пошкодження і ремонту, список деталей, встановлених і історію обслуговування. Все це допоможе, коли Audi робить їх сертифікаційних випробуваннях для своїх вживаних програми.