Автомобілі Porsche Boxster-

Porsche використовували автомобілі, як Boxster дуже популярний спортивний автомобіль купити. Це вступ Motor Company, рівня транспортних засобів там великий лінії моделей. Я думаю, можна сказати, що це “дешева чоловіча” версія 911, або як я люблю це називати “дівчаток Porsche”. У будь-якому випадку Porsche бачив необхідність для споживачів, які не могли дозволити собі є дорожчі моделі, щоб мати можливість купити дешевше, спортивний автомобіль. Проте він як і раніше Porsche і залишається популярним бренд, як автомобіль початкового рівня, там лінія спортивних автомобілів. Погляньмо на Boxster з 1997 по приблизно з середини 2000-х років, як старий автомобіль купити.

Porsche Boxster автомобілі мають дуже простий внутрішніми до нього і бути найдешевшою моделлю купувати нові, я впевнений, що Porsche не витрачати занадто багато часу на креслярської дошці, коли справа дійшла до дизайну інтер’єру. Одна Boxster я дивився на було з 2003 року, вона була написана канаркового кольору і його інтер’єр колір був темно-сірий. Він поставляється з хорошими шкіряними сидіннями, але спідометр, двигун інструментів і центральна консоль кричить нудно! Я думав, що салон автомобіля дуже бла.

Я знайшов три Статистика палива для різних моделей. Перший стат виходить від їх ранніх моделей, в яких він був у рейтингу палива 12,3 літра, на 100 км, для міської їзди і 8,2-літровий, на 100 км, на трасі. Для більш пізніх моделях у мене було два статистики, базовий пакет був палива рейтингу 11,7 літра, на 100 км, для їзди по місту і 7,4-літровий, на 100 км, на трасі. Їх найкраща модель мала палива рейтингу 12,8 літра, на 100 км, для їзди по місту і 8,2-літровий, на 100 км, на трасі.

Існують різні розміри двигуна з 1997 до середини 2000-х. Перший двигун був 6-циліндровий, 2,5-літровий, 201 кінських сил двигун. У 2000 році Porsche додав Boxster S до лінії, це був 6-циліндровий, 3,2 літра, 249 кінських сил двигун. У 2003 році базова модель збільшила свою потужність до 228 і модель S збільшила свою кінську силу 255.

Давайте поговоримо про плюси і мінуси про Porsche Boxster, як старий автомобіль придбати:

1 – Є проблеми з вкладишами тріщин там циліндрів.
2 – радіатор може засмічуватися від сміття на дорозі.
3 – а не міг знайти будь-якої аварії результати аналізів, зроблених на Boxster.

Якщо ви збираєтеся купити цю модель було запропоновано на різних форумах я відвідав, що ви купуєте нові моделі за механічних оновлень до двигуна.

Якщо ви канадських і шукаєте, щоб знайти великої економії в старих автомобілях Porsche будь ласка, ознайомтеся з YouPaidWhat.ca вони забезпечують канадців запропонувати альтернативний варіант у купівлі американських уживаних автомобілів. З канадським доларом бути настільки висока, це має сенс тільки для купівлі американських Porsche Boxster уживаних автомобілів для продажу.