Авто утилізація Мічигану промисловості

Переробка автомобілів це великий бізнес в штаті Мічиган. Цілком доречно, коли ви думаєте про те, скільки грошей було досягнуто у виробництві автомобілів в цьому стані. Мало того, що автомобільний бізнес переробку прибутковим, воно виявляється необхідним, а також. Після того, як автомобіль досяг кінця свого корисності на дорозі, то, що процес це проходить на переробку і чому процес переробки так важливо? Це те, що ця стаття о.

По-перше, давайте подивимося на те, як автомобіль потрапляє на авто-переробне. Це може відбуватися кількома способами. Автомобільні можуть бути залучені в деякий тип зіткнення і страхова компанія може визначити, що кількість грошей на ремонт транспортного засобу перевищує його вартість. У цьому випадку, якщо власник був компенсований за втрату автомобіля, страхова компанія приймає його у володіння. Для того, щоб повернути частину грошей, які вони втратили на претензії, страхова компанія потім продає зараз пошкодженому автомобілю на переробне автомобіля. Ще один спосіб для автомобіля, щоб закінчити на переробне підприємство є для власника, щоб вирішити, що транспортний засіб з жил його корисності, якщо транспортний засіб потребує ремонту, які знову дорожче, ніж вартість транспортного засобу, то людина також може продати його для авто утилізації. Деякі автомобілі просто кинуті власником на пустирях або уздовж боку дороги, в даному випадку, місто може конфіскувати транспортний засіб і, якщо він не стверджував, то автомобіль йде на переробне авто. Таким чином, автомобільний переробників забезпечують цінну послугу для суспільства, якому вони служать. Замість потворною більмо на оці, які душать порожні поля і забивають доріг, ці транспортні засоби приймають один від одного і стали переробляється в нових автомобілях.

Як тільки автомобіль досягне утилізації його зливати небезпечних рідин і будь-які небезпечні матеріали видаляються. Потім він доступний для всіх частин, які все ще знаходяться в доброму робочому стані. Після того як ці частини були видалені, залишилися транспортного засобу вирівнюють для вивезення на утилізацію металобрухту. Подрібнювач об’єкт, у свою чергу готує металу доставити в печі, який плавиться його вниз так, що вона може бути перероблена в новий автомобіль або транспортний засіб.

Автомобільна Recyclers Мічигану повідомляє, що в Мічигані і по всій країні, авто переробників придбали 4700000 транспортних засобів з метою утилізації. Цього достатньо металу для створення 13 млн нових легкових і вантажних автомобілів. Говоріть про те, зелений, авто переробників в штаті Мічіган збиралися зеленого до кажучи ще не існувало.

Зрозуміло, що в ці дні автомобільної переробників навколо Мічигану грають життєво важливу роль в тому, щоб наші діти й онуки є щось більше, ніж просто звалища притаманні. Мічіган автомобільної переробників напружено працюють охорони навколишнього середовища та підтримки відповідального утилізації.