Баварії з BMW

Якщо Компанія Ford Motor є великим корпоративним парасолькою, який дає притулок Buick, Pontiac, Cadillac і серед інших, то можна сказати, що BMW AG працює точно так само для BMW MINI, а для Rolls-Royce брендів. Rover також використовується, щоб бути частиною цього великого корабля матері. BMW AG насправді скорочення від “Baverische Motoren Werke AG”. Це з німецького “Баварський моторний завод”. Ця компанія не тільки виробляє транспортні засоби і автомобілі, а й мотоцикли, а також. Основні конкуренти і конкуренція за цей автомобіль бренду включають Acura, Alfa Romeo, Audi, Cadillac, Infiniti, Jaguar, Lexus, і Mercedes Benz.

Коли справа доходить до виголошення акронім цієї компанії, у свою Батьківщину, вона вимовляється як “затока EMM вай”. Тим не менш, поїздки в Північної Америки та інших регіонів, таких як Ямайка, бренд називається “Bimmers”. Спробуйте звернутися до BMW мотоциклів і сленгу, який був би “Бімер” або “Бімер”. У Греції, акронім називають “Бебе”, в арабських країнах це “ВМ”, а в Сербії вони говорять “Bembara”. В англійській мові, BMW AG має слоган говорить: “довершеному автомобілі” і “задоволення від водіння”. Оригінальний слоган, однак, для цього, яке знаходиться в німецькому “Freude Fahren AM”, яка при перекладі з англійської буквально означає “Радість в За кермом”.

Один з цих Bimmers є БМВ Bavaria. Люди, які дивилися глибше у своєму житті вигукнув, що це, мабуть, один з найбільш незрозумілих автомобілів всієї лінії з BMW. Це точно так само відомий як просто родич E9 купе, і має четверо дверей і що було б їм. Те, що більшість людей не визнати, що цей автомобіль має навіть тієї самої трансмісії з вищезазначеними купе BMW E9. Їх трансмісії проведе шість циліндрів і насправді одна з найбільш гладких в цілому бізнесу. Крім цього, цей автомобіль є одним з найстильніших автомобілів, коли-небудь створених лінії BMW. Якщо у людини є здібності, щоб зловити одного з них сьогодні, це буде розглядатися як вигідна угода. Він має тонкий стиль і безмежної краси. Це засіб робить будь-який інший автомобіль на ринку в даний час дивимося загальні і звичайні.

BMW Баварія була частиною лінії BMW E3. Цей автомобіль був першим серед його лінії, яка відбулася 3-літровий двигун. По суті, це була машина з 2800 куб.см який кілька стало тенденцією протягом цього часу серед автомобілів BMW. Однак різниця в тому, що BMW Баварії прибув без шкіряної оббивки, без енергетичного устаткування і без фанки Nivomat самовирівнюється підвіскою. Звичайно, ціна не залишилося бути тією ж самою, що і Е3. Ціна цього автомобіля була помітно нижче.