Ви виберете наднизькою ціною автомобілів

Північноамериканські автолюбителі звикли платити $ 20 – $ 25 000 або більше для свого нового автомобіля. Давно минули ті часи, коли нижче $ 10000 автомобілів правили автомобільних доріг, з декількох автомобілів, доступних за ціною нижче $ 15 000 в ці дні. Все, що буде змінюватися, оскільки до введення дешеві машини з Китаю, а також імпорт з Мексики та інших країн третього світу змінить автомобільний ландшафт. Чи будете ви купити один з цих брендів зі знижкою або ви будете дотримуватися одного з шанованих? Давайте зробимо крок вперед на кілька років, щоб подивитися на радикально змінив автомобільному ринку і тільки те, що він може мати запропонувати Вам, значення свідомого споживача.

Якщо ви будете слідувати автомобільна преса повідомляє ніж імовірно, ви чули розмови про дешевше ціни автомобілів з Китаю, ввезених на ринках США і Канади. За цінами повідомлялося, за ціною від 6500 доларів США, ці автомобілі створили багато шуму і посилили занепокоєння з приводу всієї автомобільної промисловості, внутрішньої і зовнішньої. Один велике питання, яке задають включає в себе це: як вітчизняні виробники зможуть конкурувати мудрої ціною? Ну, ціни не буде настільки ж низькою, як повідомив перший раз певні безпеки і боротьби із забрудненням додаються; замість фінального стартова ціна, ймовірно, буде в районі 8500 доларів США.

Незалежно від того, де саме остаточне стартові ціни встановлені, економічне цунамі може вдарити в короткі терміни.

Два з провідних світових брендів в Китаї, Chery і Geely, як повідомляється, готується експортувати автомобілі в США в 2008 році. Обидва виробники випускають кілька ліній транспортних засобів, проте в даний час обсяг виробництва обробної промисловості обмежений. Не очікуйте більше 200 000 цих автомобілів протягом перших кількох років, але може бути, мільйони разів більше додаткових потужностей була в оперативний режим.

В Індії, деякі виробники були тихо розширення можливостей для обслуговування зростаючого індійського ринку. Один з виробників, Tata Motors, навіть пообіцяв побудувати автомобіль, починаючи з 2000 доларів США. Це не помилка – дві тисячі доларів за новий автомобіль! Останнім автомобілем, який продав за цією ціною в США був VW Beetle. Звичайно, ви повинні повернутися в кінці 1960-х, щоб знайти новий Beetle за цією ціною.

Буде Tata і інші індійські автовиробники експортувати свої автомобілі в США? Враховуючи поточний стан індійської автомобільної промисловості, ймовірно, цього не відбудеться протягом деякого часу. Ємність розширюється, але це ледь не відстаючи від внутрішнього попиту. Крім того, кожна модель буде проходять розширені поновлення для того, щоб відповідати суворим американської емісії, безпеки і стандартам якості. Проте, можливості автомобіля, який буде в значній мірі підірвати китайських моделей в ціні інтригуючим.

Не думайте, що на хвилину, що провідні автовиробники світу будуть приймати ці проблеми лежачи. Форд пропонує побудувати на південь від $ 10 000 автомобілів у Мексиці; GM стукає своїм південнокорейським руку Daewoo додаткових низьким моделі витрат і DaimlerChrysler по магазинах навколо для партнера, щоб допомогти побудувати його власні супер дешевий двигун людей приблизно за тією ж ціною.

Toyota, Honda і ряд інших азіатських виробників буде обов’язково відповісти. З заводів, розкиданих по всій земній кулі, кожна компанія може потягнути модель з однієї фабрики і відправити її в США, щоб конкурувати. Вже, Honda і Toyota пропонують автомобілі за ціною близько $ 12 000 або менше, і кожна з цих моделей може коштувати набагато менше, якщо вони збудовані в країнах, де рівень заробітної плати дуже низькі.

Отже, що ж все це означає для споживачів? Ну, ви навряд чи будете бачити через борт падіння цін на автомобілі, але ви, ймовірно, побачите кінець “шок” явище, яке приголомшила покупців нових автомобілів для минулого покоління. Те, що ви можете виявити, полягає в наступному: $ 60 000 Lexus ‘і $ 6000 Scions продаються пліч-о-пліч. Величезна різниця в ціні, але те, що авто північноамериканських ентузіаст може знайти, щоб бути широко поширеним явищем.