Ви повинні прийняти трафік школи онлайн

Вартість водіння збільшується з кожним роком і в зв’язку з цим більшість водіїв часто готові зробити все можливе, щоб зберегти свої витрати. Це означає, що збирається трафік школи, якщо вони здійснюють порушення правил дорожнього руху. Дорожня школа економить драйверів від мають точки додані до їх запису водіння, необхідний крок до того, щоб вже здоровенний страхові тарифи не посилиться.

На щастя, за допомогою інтернету, водії сьогоднішніх не змушувати йти до школи традиційного трафіку класі, як вони колись були. Немає пошуку вулиць і водіння протягом багатьох годин … просто взяти ваш улюблений кави (або чай) і витягнути свого місця до комп’ютера, щоб почати. Нова інтернет-трафік шкіл, таких як TrafficRelief зараз роблять завдання зробити такі курси швидко, легко і набагато більш доступним. (Більшість інтернет-трафік шкіл стягувати від $ 17 до $ 50.)

Але, щоб дати вам ще краще ідея всіх за і проти, давайте подивимося на наступний.

традиційна школа трафіку

Соціальної взаємодії. Деякі критики інтернет-трафік шкіл говорять, що немає нічого, як просто класній кімнаті для руху школи або будь-яка школа в цьому відношенні і в деякій мірі, це правда. Студенти, які вибирають для традиційної школи трафіку будуть мати можливість взаємодіяти зі своїми однокурсниками і клас інструктора. Для деяких людей, особливо тих, які процвітають в соціальних умовах, найчастіше це ідеальний спосіб вчитися.

Найбільша перевага в традиційній школі трафіку цілком може бути соціальна взаємодія, особливо якщо викладач добре. Харизматичний інструктор може порушувати студентів і зробити одноденну звичайно, не тільки освітні, а й весело.

Безпосередності. Якщо студент на запитання, все, що він повинен зробити, це запитати, і він буде мати негайну відповідь. Інформація, яка може бути неясно, і уточнювалося для студентів негайно, замість них того, щоб телефонувати за номером 800 або того, щоб чекати повернення електронною поштою.

Один сеанс, і це зроблено. Традиційні школи трафіку вимагає від студентів, щоб з’явитися на день класу, участь протягом дня, завершити останній іспит, і це, що, якщо студент здав випускні іспити. Там немає місця для зволікання або думки: “О, добре, я просто зроблю це завтра». Крім того, інформація буде свіжо в пам’яті студентів, коли вони приймають іспит.

Сертифікат видається негайно. Студенти, які вибирають для ходити в школу трафіку отримають сертифікат про закінчення відразу ж після сесії, додатковим бонусом для тих студентів, які відклали взяття курсу до останньої хвилини.

Звичайно, є й мінуси, щоб відвідувати ходити до школи трафіку. Ніхто не знає цього краще, ніж Майк П. Уелч, які пройшли традиційні ходити в рух курсу в серпні 2005 року. Крім того, що перетасувати свій графік, щоб відповідати трафік шкіл у, Уелч виявили, що більша частина матеріалу курсу був майже застаріли.

“Інструктор був нас дивитися відео, яке було з 1970-х, і великий сегмент був на телефони-автомати, які я відчував, було не важливо, враховуючи більшість населення тепер є мобільні телефони,” говорить він.

За словами Уелча, студенти також повинні були виявити їх порушення квиток перед класом. У кінцевому підсумку це призвело до деяким студентам, як Уелч, відчуваючи, що хід був більш суворого покарання, ніж можливість вчитися.

Нарешті, будь-який, хто пам’ятає школу ймовірно може згадати ті один або два дратує студентів в задній частині класу, щоб дати вчителю важко і викликають відволікання. Спочатку це може бути смішно, але тоді він просто стає абсолютно дратує. На жаль, ті студенти, які відвідують ходити до школи трафіку ризик, щоб мати справу з такими неприємностями. “Інші студенти були відволіканням. Половина студентів не хотіли бути там і відволікають у процес навчання”, говорить Уелч.
Уелч – як і тисячі інших водіїв перед ним – вже вирішив, що виберу онлайн школа трафіку, якщо він коли-небудь отримує інше порушення правил дорожнього руху.

онлайн школа трафіку

Популярність онлайн-трафік шкіл та онлайн оборонні курси водіння деякий сумнів майбутнє традиційних ходити в школу трафіку. Звичайно, є, швидше за все, назавжди залишиться традиціоналістів які клянуться ходити до школи трафіку. Але, все більше і більше людей відкривають для переважної переваги виконання своїх вимог суду, заповнивши онлайн школа трафіку.

Заощаджує час. Це простий факт, що час є цінним товаром, і більшість людей просто не мають достатньо. Інтернет школа трафіку дозволяє студентам завершити рух курсу в своєму власному темпі.

Це просто. Там немає кидок кісток і перетин пальці, сподіваючись, що інструктор буде цікавим і приємним. З інтернет-трафік шкіл студенти знають, що вони збираються отримати чіткі, докладні інструкції і легким для розуміння, всеосяжні навчальні матеріали. Запитання можна відповісти швидко з телефонного дзвінка або електронною поштою з представником служби підтримки клієнтів.

Це зручно. Повна школа трафіку в будь-який час – в піжамі, валяючись на дивані або в середині ночі. Це не має значення. Інтернет школа трафік зазвичай доступні 24/7, що дозволяє студентам, щоб закінчити курс в будь-який час.

Це без зайвих турбот. Інтернет шкіл зробити приймаючи онлайновий курс руху вітер – студентів потрібно тільки комп’ютер і підключення до Інтернету. Реєстрація проста та безпечна.

Як і всі, онлайн школа трафіку має свої недоліки. У деяких випадках студенти не відразу отримати їх сертифікат, але більшість інтернет-трафік шкіл обіцяють на наступний день видачі сертифіката за додаткову плату доставку. Тим не менш, деякі країни обробити завершення сертифікат в електронному вигляді і вимагають, щоб студенти просто зателефонуйте до суду підтверджує цей сертифікат був отриманий. Список, округів, яке електронним сертифікати процесу, можна отримати, зателефонувавши до суду.

Ті, хто обирають для онлайн школа трафіку не матиме таке ж перевага, яке дозволяє отримати негайні відповіді на питання, які вони мають, проте онлайн трафік шкіл відповідають всього за кілька годин.

У кінцевому рахунку, кращий спосіб для студентів, щоб вирішити, який варіант краще для них, необхідно розглянути кожен варіант ретельно, розмовляє з традиційними школами трафіку, а також перевірити шкіл онлайн трафік.

Деякі люди просто не вибирають онлайн школа трафіку, тому що вони вчаться краще в інтерактивному середовищі, такі як традиційна школа трафіку. Треті будуть клястися легкості та ефективності інтернет-трафік шкіл. Коли справа доходить до справи, вибрати правильну школу трафіку все залежить від особистості студента, потреб і переваг.