Ви імпорті автомобілів в Іспанії

Ввезення автомобілів – водіння з неіспанскіх реєстрації транспортних засобів

Як член ЄС Ви можете імпортувати ваш будинок зареєстрованих автомобілів в Іспанії використовуючи власні оригінальні номерні знаки.
Ви можете зберегти його в Іспанії на невизначений час, поки ви підтримуєте своїй країні податок сплачений повністю, в тому числі поточні ТО в міру необхідності.
Тим не менш, ви не можете залишитися в Іспанії більше шести місяців протягом одного календарного року.
Ваш автомобіль також повинні бути застраховані в країні його реєстрації відповідно до Закону ЄС.
Це може дати вам проблеми зі страхуванням. Деякі компанії пропонують покрити тільки читати дрібний шрифт.

Реєстрація автомобіля в Іспанії

Якщо ви хочете, щоб імпортувати автомобіль і зареєструвати його в Іспанії ви повинні заплатити 12% податку на імпорт.
Податку залежить від об’єму двигуна. Якщо ви берете на проживання, ваш автомобіль повинен бути зареєстрований в Іспанії. Ви звільняєтесь від 12% на податковий облік.
В іспанському житель, автомобіль з іноземними номерними знаками може рухатися тільки від іспанського кордону або порту до місця проживання в Іспанії. Реєстрації в Управлінні транспорту та заявки на іспанському пластин повинно відбуватися протягом перших 30 днів з моменту прибуття в країну.
Для отримання додаткової інформації, вимоги і зборів, звертатися в “Direccion генерала де Trafico” в районі, де ви живете.
“Реал Клуб де Automovil Espana” з офісами у великих містах також допоможе з формальностями, однак новий склад може бути необхідним.

покупка автомобіля

При покупці автомобілів в Іспанії, важливо, що у вас є:

Ваш номер NIE або Residencia.
адреса постійного місця проживання.
іспанська банківський рахунок або іспанська або міжнародна кредитна картка.

Для всебічного вибір всіх типів властивостей протягом всієї Іспанії, а також докладні звіти про місцевість, пам’ятки, спосіб життя, рецепти іспанської, іспанські школи, подорожі, мова, поля для гольфу, вино, послуг, інформації та нерухомості для продажу, в такій посилання: