Вода Powered автомобілів – використовувати воду для запуску автомобілів

Технології для запуску автомобілів на воду замість викопного палива є досить бажаним один не тільки для скорочення рахунків за паливо, але і для поліпшення навколишнього середовища. Технології, яка існує на сьогоднішній день, дозволяє використовувати воду і бензин, які будуть використовуватися в управлінні автомобілем, вирубка потреби в паливі значно. Але ці автомобілі Вода Powered це поняття, яке має бути подальший розвиток так що скоро у нас автомобілів, що працюють на воді та воді.

робочі існуючих Вода Powered автомобілів

Невелика модифікація зроблена до автомобіля, може, що дозволяють їй використовувати воду і суміш бензину в якості палива для її запуску. Бензобака замінений водою резервуар, що містить дві металеві пластини, які використовуються в якості електродів. Щоб забезпечити необхідну заряду цих пластин вони підключені до відповідних електричним зарядом. Електричний струм проходить через воду в бак, а потім призводить до електроліз води з утворенням молекул водню і кисню.

Молекули кисню формуються на позитивному електроді і молекули водню існують в негативно заряджені металевим електродом. Саме на цьому електроді, що молекули водню згоряє, створюючи силу, що автомобіль повинен працювати.

Майбутнє вода харчування автомобілі

Справжнє вода сама по собі не може запустити автомобіль, а замість цього в суміш води і бензину потрібно. Енергія, необхідна для розгону молекулу води на молекули водню і раніше більше, ніж енергія розгойдування надає для запуску автомобіля. Але подальші дослідження в цій області, сподіваюся, дасть успішні результати, які до теперішнього автомобілів водою денного пробігу не є кращим вибором. Крок за кроком інструкції щодо зміни Вашого двигуна для роботи на суміші води і бензину, широко доступні і можуть бути легко реалізовані.