Де Пожертвувати Ваш автомобіль

Якщо ви зробили будь-які дослідження в області використовуваних програм автомобіля пожертвування тоді ви будете знати, що існує безліч благодійних організацій, які мають можливість отримати ваш автомобіль як пожертвування. Багато хто готовий прийняти ваш автомобіль від вас, але ви не можете вирішити, який з них підходить саме благодійність, щоб пожертвувати. Адже у вас є тільки один автомобіль, щоб пожертвувати, і ви хочете, щоб це змінити ситуацію. Отже, як ви обираєте, який благодійності буде гідним одержувачем? Є кілька різних підходів ви можете зробити. Ви можете:

Вибрати випадкову благодійність
Мішень підхід може бути так добре, як будь-який, особливо якщо ви вважаєте, що всі благодійні організації в рівній мірі заслуговують гроші і назавжди покласти цьому хороше застосування. Тоді ваш єдиний вибір, чи віддаєте перевагу ви, щоб вибрати національної благодійною організацією або одна, яка зосереджена виключно на держави чи міста ви живете

Якщо ця стратегія поводження потім вивести на екран список з благодійних організацій, які беруть пожертвування автомобіль для регіону ви зацікавлені в і осідають на перше ім’я, яке кидається в очі.

Виберіть один у вас є схожість з
Якщо ваша тітка Бетті померла від раку, то ви можете відчути, що дар свій автомобіль до фонду дослідження раку, щоб вони могли продовжити поточну пошук ліків є значущим результатом для вашого старого автомобіля пожертвування. Або, можливо, у вас було здоров’я налякати себе і хотіли б думати, що якщо ви дійсно відбувалося на розвиток хвороби, що всі наявні ресурси, що виділяються на лікування або виправлення медицини.

Або, можливо, балувався наркотиками і знаю, що слизький шлях, який може бути і так вирішили на благодійність, що виконує програми реабілітації наркоманів.

Виберіть старий автомобіль благодійна акція програми з найпростіших умовах
Якщо ваш автомобіль не працює, то, що може обмежити благодійні організації, які ви вирішили пожертвувати Ваш автомобіль. Ви можете перевірити їх обслуговування посадки, щоб побачити, якщо вона не буде зручно використовувати благодійність ви обрали.

Ви могли вибрати благодійної організації, яка буде обробляти ваш автомобіль таким чином, щоб відчувати себе комфортно
Більшість благодійних зможете продати машину і використовувати отримані кошти для програм їх організації, але деякі будуть використовувати машину, щоб дати іншим, що не можуть дозволити собі автомобіль. Якщо вам подобається ідея вашого автомобіля використовується кимось ще, що це потрібно щоб дістатися до роботи а потім подивитися на благодійні організації, які обробляти пожертви автомобіль таким чином.

Якщо у вас є твердий вибір на увазі, то ви краще читати стільки, скільки Ви можете про автомобіля пожертвування в цілому, а потім зосередитися на благодійні організації, які приймають пожертви автомобіля і придумати список з 3-4 сказати благодійних організацій. Наступний отримати на веб-сайтах для кожного з благодійних організацій на ваш список і звузити поле, заснованому на їх автомобіль умов програми пожертвувань, як ви ставитеся до роботи, яку вони роблять, і ваші загальні почуття з приводу організації.