Запитання та відповіді про правил дорожнього руху та порушення правил дорожнього руху

Ось деякі Відповідь на Правил дорожнього руху та порушення правил дорожнього руху, що може бути корисно, коли ви ведете машину, що ви можете мати деякі побоювання з приводу. Чи замислювалися ви, чому деякі автомобілі мають чоботи на них? Ну більшість людей, які знаходять чоботи на свої автомобілі є кілька неоплачених штрафів за паркування. Це метод міст використовувати, щоб зловити Scofflaws. Це люди, які ігнорують паркувальні талони. Суди постановили, що послідовно використанням чоботи і буксирування від незаконно припарковані автомобілі НЕ неконституційним.

Ось приклад того, про хлопця на ім’я Джон, який був арештований і провів ніч у в’язниці протягом 17 несплачених штрафів за паркування. Тепер, звичайно, Джон був злий і хотів би знати, це законно. Ну в більшості випадків квитки також повістки, які вимагають, щоб водій з’явився в суд. Якщо ви не платите квиток або з’явитися до суду у відповідь на повістку квиток, ордер може бути виданий на ваш арешт.

Був леді на ім’я Мері, яка була галочка поліцейським однієї ночі, тому що задні фари на своїй машині вигоріла. Марія хотіла знати, чому ця ситуація не могла бути тільки попередження, а повістку у вигляді штрафу. Хіба мало Мері знаємо, що в більшості штатів це незаконно, щоб їздити з дефектним обладнанням. Таким чином, був офіцером право видавати Мері квиток. У деяких випадках судді можуть бути Марії заплатити штраф, якщо вона приносить докази в суді, що вона замінила світло. У зв’язку з цим деякі суди дасть вам відпочити.

Ви коли-небудь задавалися питанням, що, якщо вас зупинив поліцейський і ваш пасажир не був пристебнутий ременем безпеки, як того вимагає закон, хто буде платити, що штраф? У більшості штатів статуї, що вимагають використання ременів безпеки, щоб кожен, хто відповідає за себе або себе. У більшості випадків водій часто відповідальна за те, щоб будь-які діти, які знаходяться в автомобілі носять їх ременями безпеки.

Тепер ви можете бути здивовані, якщо пасажир дозволяє дитині їздити на колінах замість неї сидіння автомобіля, які будуть оштрафовані. Це все буде залежати від держави, що ви їхали в. Більшість держав, які вимагають дітям їздити в автокріслі. Якщо пасажир не може дозволити собі купити автокрісло для своєї дитини, лікарнях є програми, які надають автомобільні сидіння для батьків, які їх потребують.