КМК колеса вантажівки, як зберегти користувальницькі колеса і шини

Якщо ви хочете, щоб ваша поїздка дивитися її кращих ви будете витрачати гроші на набір дисків та шин, однак налаштовані колеса збираємося встановити вас знову нічого цілих $ 1500 за гуму! У випадку, якщо ви закладаєте, що форма грошей у ваші колеса це добре, щоб знати Поради про те, як піклуватися про них і утримувати автомобільної шукає своїх найкращих. Там немає такого рівня в сутенерстві ваша подорож тільки для того, щоб виглядати паскудної і брудний.

Ви можете або не можливо, зрозуміли, що при виборі нових шин, як правило, не так просто, як просто збирається продавцю або перегляд онлайн і прийняття рішення по одному. Можливо, ви зможете вибрати кілька коліс поглянути на тих, які відповідають шкалою ваших нинішніх шин Однак ви хочете, щоб додатково вирішити, що вплив цих шинах повинен бути на ефективність і керованість вашого автомобіля.

Догляд за колесами приймає однаковим зусиллям і рутина, як піклуватися про решті частини Вашого автомобіля. По-перше, дуже важливо мити і очищати від детриту з вулиці, після чого відшліфувати їх, щоб переконатися, що вони захищені від бруду, яка йде на штурм їх у майбутньому. Переконайтеся, що ви використовуєте відмінне миючий засіб і дотримувати з коліс Очищувач; спостерігати за цим з дуже хорошої якості коліс польських і захисним спреєм.

Але, врешті-решт, ви вирішили колесо буде копіювати які заяви ви хочете зробити. Ви пройшли в проблему канав ваших попередніх коліс, що ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб зробити розумний вибір здійснимо, коли болотна в супермаркеті колеса. Одне радує стороні стало так багато рішень, і так багато видів, щоб вибрати з в тому, що це дуже, здавалося б ви збираєтеся знайти той, який відповідає Вам і Вашому автомобілю до T.

Щоб змінити сталеві диски, друковані проекти будуть притиснуті до шини автомобіля. Це може бути покрита товстим фарбою, щоб піклуватися про її розробку. Важка вага сталевих матеріалів служить його основним недоліком.

Ви збираєтеся хочуть деякі інструменти, щоб переконатися, ви отримаєте максимальну віддачу від ваших шин і колісних дисків. Попередній, зручна зубна щітка може бути дуже корисною для отримання навколо обода і в затишних куточках і тріщинах. Вам також знадобиться губка і гладкою ганчірку – ніколи не використовувати нічого, що абразивна, і ні в якому разі використовуйте абразивні чистячі засоби на диски або шини (вони будуть нишпорити по обробці і привести до їх стає брудним швидко і вони будуть також втрачають свій блиск).

Догляд за колесами важливо, якщо вам потрібно, щоб ваша автомобільна великим нетерпінням. Кузовним робіт повинні просвіт, але це ті колеса, які насправді зробити автомобіль виділитися в натовпі. Ви могли б платити великі гроші, щоб ваші колеса так що ви вкладаєте гроші в точних інструментів, очищувачі, поліролі і захисні засоби, щоб переконатися, що вони весь час їх погляд найбільша, коли ви на дорозі і крейсерською.