Ксенонові фари дальнього світла

Ксенонові фари дальнього світла, які також відомі як високої інтенсивності (HID) відноситься до технології освітлення, яка спирається на електричний заряд, щоб запалити газ ксенон в запечатаному лампочки, схожі на блискавці явище в небі. HID освітлення не мають нитки а замість цього створює світло, запалюючи електричний розряд між двома електродами в герметичній кварцовою крихітні капсули, заповненої газом ксеноном. Ксенонові фари також називаються HID освітлення, посилаючись на газ усередині лампи.

Якщо ми зробимо порівняння HID вогні і технологій Галогенні лампи, HID вогні міцності в десять разів більше, ніж галогенні, тому що вібрація або удари можуть пошкодити галогенні нитки, але немає нічого, як нитки в HID. Температура охолоджувача вогнів ксенону 5000k яких набагато більше, ніж галогенні. Будь світловіддача ксенонової лампи 35Вт, але в порівнянні з 55W галогенні лампи, її забезпечують 300% більше світла. Система HID Xenon також споживає менше енергії від вашого автомобіля електричній системі і генерує набагато менше тепла при роботі.

Різні переваги Ксенонові фари дальнього світла, що він споживає менше енергії і виділяють менше тепла під час роботи. Його біло-блакитним світлом набагато безпечніше і її світність майже поруч з денним світлом, і це робить вас зручним під час водіння. Потяг до ксенонових ламп є його Кельвіна. Кельвін є загальним виміром інтенсивності кольору, який розглядається лампочки.

Зрештою, можна сказати, що Ксенонові фари роблять великий вплив на висвітлення вашого автомобіля і пропонуємо вам велику світність, яка робить ваше подорож гойдалки один.