Кінцевою Corvette Z06

Що таке Corvette?

Цей монстр з малолітражного хетчбека був жахливий шум на міських вулицях і відкритих доріг з Chevrolet представила його публіці. Він став легендою сам по собі, і поліпшення таких річ краси може кинути виклик навіть craftiest інженерів.

Але Chevrolet не має наміру просто зупинка з тим, що у них є. Напевно, це було довгоочікуваним викликом за те, що вони зробили, щоб нова модель Corvette Z06, просто геній. Компанія раз підняла планку не тільки для їх конкуренції, але для них також у звільненні новітнє видання Corvette Z06.

Останнє Z06 відразу помітно, як Corvette, він має всі явні ознаки, звідки приходить, із зовнішнього конструкції просто змінили трохи, щоб виділяти більше агресивності на його стиль і також знизити коефіцієнт лобового опору.

Всі регулювання панель даху, днища і крил лайнери для збільшення жорсткості конструкції цього унікального Corvette. Однак, це не означає, що первісна структура слабка, але виробник просто збільшивши його обробляти те, що додаткові потужності інженери наділили машину.

У той час як це може виглядати, як і інші “Vettes, те, що знаходиться під капотом те, що відрізняє його від інших моделей – стандартний 6.0-літровий LS2 V8 двигун з максимальною потужністю 400 кінських сил якій всі Corvette несе не те, що Z06 використовує. Замість цього вона несе в собі набагато зліший 7,0 літра, двигун LS7, який дає масивні 505 кінських сил при 6300 оборотах на хвилину і 470 lb.ft. крутного моменту при 4800 оборотах. Це ціла велика влада, і це робить Z06 голову вище інших, продовжуючи традиції своїх попередників.

Інша справа, що відрізняє цей автомобіль в сторону в тому, що не пропонується з автоматичною коробкою передач. Якщо ви хочете водити автомобіль, ви будете мати, щоб зробити це вручну, що є єдиним способом ви можете по-справжньому насолодитися досвід водіння автомобіля, таких, як цей. Що передає всі ці дивовижні маса потужності на колеса є шестиступінчастою механічною коробкою передач, тобто передача і задній міст інтегровані в одному компоненті. Роблячи це допомагає в розподілі ваги і в усьому стійкість і керованість автомобіля.

З усією силою, і те, що він може піти від 0 до 60 за 3,7 секунди, шум є одним з найбільш відомих ідентифікації автомобіля. Весь шум і вібрацію від двигуна, хоча немає ніякої загрози для високої продуктивності Chevrolet частин у всьому автомобілі. У всякому разі, шум всі ці 505 коней це музика для вух і ентузіастам розгону автомобіля. Будь-хто, хто чув, як Corvette звучить як знає, що добре.

З максимальною швидкістю 198 миль / год від і приголомшливим прискоренням, це повинно мати одну з найбільш відповідає гальмівних систем. І, звичайно, у нього є. Він використовує дискові гальма на передні і задні колеса, 14 і 13,4 дюймів у діаметрі відповідно. Супорти на передній виштовхуються шістьма поршнями і чотирма поршнями на задніх гальмівних супортів. Він також використовує антиблокувальну систему гальмування, яка має “конкуренція за кермом” режимі. Всі ці особливості, спрямовані на підвищення безпеки водія, адже це Corvette, і це просто подобається бути прив’язаним до ракети і підірвали з вражаючою швидкістю. І з додаванням більшою потужністю і поліпшеною конструкцією автомобіля, ця ракета, автомобіль був би набагато швидше.