Лір інвесторам Ікан відхилити пропозицію про поглинання

Лір корпорації акціонери відхилили $ 37,25 за акцію пропозицію продати компанію, щоб інвестор Карл Ікан у голосуванні, проведеному вчора на щорічних зборах Ліра в Вілмінгтон, штат Делавер Але цього не наводиться розбивка скільки інвестори проголосували за і проти поглинання.

Компанія буде продовжувати працювати в якості публічної бізнесу, Лір йдеться в заяві. “У той час ми уклали угоду про злиття з AREP, у нас був чіткий план і бізнес-стратегії на майбутнє. Ми будемо продовжувати виконання цього плану “, сказав генеральний директор Боб Лір Росситер. “Врешті-решт, у той час було багато різних точок зору на угоди, рішення було прийнято, щоб до кожного окремого інвестиційного власника точки зору, перспективи на майбутнє та оцінки ризиків”.

“Те, що ми всі можемо забрати з цього передбачуваної угоди і остаточного голосування в тому, що пан Ічан як і наші нинішні акціонери акціонер загальний позитивний погляд на довгострокові перспективи Ліра”, Росситер виражені.

Минулого тижня Ікан американської нерухомості Partners LP збільшила свою початкову ставку в $ 36 за акцію Lear на $ 1,25 до $ 37,25. Нова пропозиція була зустрінута опір з боку ключових інвесторів, який сказав, що це була все ще занадто низько. Постачальником Southfield авто двічі відклав збори акціонерів, щоб мати додатковий час лобіювання на користь викупу, який було підтримано його рада директорів.

Larry W. McCurdy, провідний незалежний директор Ліра, сказав, що початкове пропозицію Ікан був справедливим і в кращих інтересах акціонерів. Більш висока ціна вчинила угоду ще привабливішою, сказав він.

Але деякі акціонери не згодні. Річард Pzena, генеральний директор Pzena Investment Management у Нью-Йорку та інвестором Ліра з 2001 року, сказав, що остання пропозиція була все ще занадто низькі. Pzena має 8,5-процентну частку у Лірі і цінує варто постачальника на $ 55 до $ 60 за акцію.

Це не час, щоб продати Лір, Pzena заявив минулого тижня, тому що компанія починає свою чергу, його намагаються бізнесу навколо. Остання пропозиція забезпечує розпад збір у розмірі $ 12,5 млн. плюс 335 570 для Ікан.

Lear виробляє автомобільні системи Гостинний, електронні продукти та електричні розподільні системи для автовиробників. В даний час в компанії працює 90 000 працівників на 236 об’єктів в 33 країнах світу. Лір продукти можуть працювати в парі з Chrysler оббивка, Mercedes шок, але ергономіка Сатурн потенційного покупця повинна сприяти її поліпшенню.

Приватні інвестиційні компанії, в тому числі Cerberus Capital Management LP і AREP Ікан, показали, збільшити інтерес в останні роки в інвестуванні в автомобільній промисловості.