Макартур Форд Narellan-спадщина вбудованих

Форд спадщини

Ford Motors докорінно заводи виробляли свої товари і ввів поняття «спеціалізація» в діловому світі. Її засновник Генрі Форд концептуально з конвеєра у виробляти багато і якість продукції. Це головна спадщина Ford Motors і він вбудований в кожному транспортному засобі Форд продано по всьому світу. Форд верхньої автомобільної Америки виробника з його відмінні автомобілі та інші транспортні засоби, які вони продають і відправляють в інші частини світу.

Форд в Австралії

Ford Motors була в Австралії з 1925 року і почав у штаті Вікторія в якості дочірнього товариства незалежних Ford Motors Канади. В даний час Ford Motors Australia виробляє їх пасажирів та чотириколісний транспортні засоби, щоб назвати декілька з їх власний стиль і двигуна.

Форд захопив потребує австралійської громадськості надійної і вражаючі транспортні засоби, які були перевірені часом. Форд уже гучне ім’я на міжнародному ринку і не зупиняється для Ford Motors у проникненні в австралійському ринку. Є сотні тисяч моделей автомобілів Форд подорожі дорогах Австралії, завдяки важкій роботі і наполегливості своїх місцевих дилерів.
Макартур Форд у Narellan

Макартур є шановним місцевим дилером автомобіль з банером восьми міжнародних автомобільних компаній, як Mercedes Benz і Honda. З їх вражаючі рекорди до обслуговування клієнтів і частки ринку, то немає нічого дивного для автомобільної Макартур мати акредитацію на продаж автомобілів Форд. Насправді, є два місця для Macarthur Форд в одному Narellan в одного в Campbelltown.

У Narellan, Macarthur Форд досі живе у визначення відмінний сервіс по відношенню до своїх клієнтів. Їх виставковий зал і сервісний центр є дуже привабливим для клієнтів з їх дружньою атмосферою. В даний час Macarthur Форд у Narellan здатний вразити їх обсяг продажів через твердий патронажем місцевого співтовариства.

послуги і транспортні засоби

У Macarthur Форд Narellan, у них є нові моделі Форда а саме: Escape, Сокіл, Сокіл Ute, Focus, Ranger, Transit, Fiesta, Mondeo і територією. Окрім нових моделей, вони також продемонструвати уживаних автомобілів і клієнтів через їх представницькі продажів може знайти свій ідеальний старих автомобілів, які будуть відповідати їх перевагам, як вік автомобіля, і діапазон цін.

Крім автосалону, Macarthur Форд у Narellan також має свій власний відділ спеціальні потреби вашого автомобіля Форд особливо при її обслуговуванні або його аксесуарів. Знайдіть прямо в бізнес-парку Narellan автора, їх сервісний центр ніколи не буде не вистачати клієнтів.

Команда Макартур

Крім природного досконалості і переваги транспортних засобах Форда, Макартуров Форд найкраща команда в Австралії. Перегляд свідоцтво сторінці веб-сайті компанії, один дізнаєтеся про високому професіоналізму своїх співробітників. Клієнти зачаровані з їх навички, знання і, насамперед їх самовіддану обслуговування клієнтів, яке вони, не вагаючись, щоб отримати їх від автомобіля Форд Macarthur Форд у Narellan.