«Ми всі збираємося тонути або пливти разом” – Білл Форд

Є кілька способів перетворити автомобільну промисловість, яка також піде на користь штаті Мічиган, сказав Форд “Білл” Вільям молодший четвер під час конференції з питань політики Макіно Детройті Регіональні палати.

Заміна єдиного податку бізнесу, прагнення зробити Мічигану досліджень і розробок центру, і прийняття законодавства, зміни клімату, яка враховує всю економіку, а не тільки в автомобільній промисловості є стартів, заявив виконавчий голова Ради директорів Ford Motor Company.

“Очевидно, що це залежить від автовиробників для вирішення проблем, з якими ми стикаємося, і це те, що ми робимо,” Форд додав. “Але проблем, що стоять перед нами, більше, ніж будь-який однієї галузі, і вони впливають на все в Детройті, і держава Мічиган. Це не має значення, якщо витік в чужу частину човна, ми всі збираємося тонути або пливти разом “.

Правнук Генрі Форд запропонував Сполученим Штатам використовувати Європу як приклад того, як проблеми глобального потепління. План компанії включає в себе податкові пільги і моменту створення програми торгівлі квотами. Ще одним примітним мета зробити акцент на альтернативному паливі, замість того щоб зосередитися так сильно на стандарти паливної ефективності.

“Автомобільна промисловість стає багато уваги щодо викидів CO2 і глобального потепління”, говорить Форд. “Але справа в тому, легкових і вантажних автомобілів припадає близько 20 відсотків викидів CO2 в США, і десять відсотків від загального по всьому світу. Ми повинні зробити нашу частину, як промисловість, але ми тільки одна частина набагато більшою загадкою. ”

Форд також закликав законодавчі збори штату прийняти Податковий Мічіган підприємство яке пройшло державну будинок, але застряг у сенаті штату. “Цей план сприяє більш конкурентоспроможною податкової структури для виробників у Мічигані. Вона розширює базу бізнес-платників податків у тому числі з-державні компанії, які продають свої товари та послуги в Мічигані, але не вкладають тут “, сказав він. “Він також закликає збереження наукових досліджень і розробок в Мічигані через податкові пільги”.

Коли Форд відвідав острови Макіно виступити з промовою на конференції політики, він був на I-сказав-ви-так ласкаві настрою. Форд сказав усім, як нерозумно деякі люди були для не слухався тоді. “Ми не рухатися досить швидко”, він читав лекції. “Багато чого з того, про які я говорив, те, що відбувається сьогодні”.

Враховуючи боротьбу американського автовиробника, це дійсно важко стверджувати, Форд зневажав пророка. Але його позиція, що підприємства часто не поспішають діяти, добре прийняті. “Коли я приєднався до компанії Ford Motor Co 30 років тому, мене попросили зупинити спілкування з екологами”, сказав він. “Коли я говорив про довкілля 20 років тому, або навіть п’ять років тому, багато людей думали, що я ексцентрична в кращому випадку.” Він визнав свою нездатність діяти досить швидко, у створенні зелених та екологічно чистих транспортних засобів. “Моє єдине жаль зараз”, він сказав: “ми не рухаємося далі швидше.”

Критики кажуть, що ці слова з Виконавчий голова Форда має бути попередженням для всіх. Необхідно вжити заходів зараз, щоб поліпшити охорону здоров’я та регіонального співробітництва. Це два з верхньої темами конференції в цьому році, обидва з яких були розглянуті Виконавчим головою.

Якщо протягом чотирьох років мало або взагалі нічого було виконано на тих основних питань, конференція Макіно політиці нічого не буде значити більше, ніж розкішні громадських заходів. І Форд, або когось на зразок нього, повернеться