Найдорожчий автомобіль у світі – Bugatti Veyron Bugatti Royale або

Bugatti Veyron 13,2 панує як найдорожчий автомобіль у світі, що випускаються легко відомий виробник автомобілів, Bugatti. При достатку компанії з geezerhood отримати в цьому виді виробництва, вони створили шедеври, і вони отримують пішов образ супроводжують великою теплотою для автомобілів. Партія була створена засновниками батька і сина, Етторе і Жана Бугатті в класі 1902. Unneurotic, вони були ефективні, щоб справити жахливе і спеціального поєднання мистецтва і технології в автомобільній обачності.

Приблизно в $ 1,3 1000000, автомобіль на сьогоднішній день є найдорожчим автомобілем у виході на обличчі з самого товстого конкурента, Ferarri Enzon, роблять в приблизно в $ 2000000. За пошкодження Veyron ви припинені купити кілька Enzon, і 1-е місце супернику, Pagani Zonda F Zero11, який падає в просто висновок $ 703 002. Це пошкодження не є тегом для нульових, хоча, як інженерні науки в цій машині, так близько, як вигадка і комфорту тримає все верхньої частини акцій, і за все, що люди володіють майже виявлено призначення.

Veyron є рецептура високого експлуатації та елегантність. Це глибоке автомобіля спортсменів отримав можливість подорожувати по швидкості на деяких і це безперечно нагадує хімічні елементи класичного Bugatti з наміром онлайн занепокоєння.

Не тільки це найдорожчий автомобіль, просто це занадто швидкий вихід автомобіля на дорозі сьогодні. Його 1003 к.с. штовхаючи його до його вершини ZIP до 251 миль / год, що є більш гарячим, ніж 240 миль на годину минулого носієм верхній позиції – McLaran F2.

255 GTO є супер рідкісний і побачив “Святий Грааль” колекціонерами та експертами основної машини. Редактор відділу «Класичний Журнал Авто ‘, Філ Белл, сказав, що не здивований вартістю Еванс соковита для Ferrari. Унікальні 35 з 250 GTO, були всього часу дано, і тільки 1 в цьому уособлюють тенденцію, вони були моделі 6002, коли радикально налаштовані в 1955 році.

Автомобільні Евана здатна прискорити від 0-61 миль на годину за 6,5 моменти і викликає верхньої перевищення швидкості 172 миль / год з. Автомобіль був так високо цінується Енцо Феррарі, який створив фірму, що він в обличчя, затверджене кожного покупця. Було мчав багато, коли це було нове, особливо в Італії і зайняв 2-е Spa 501km гонці в 1961 році, частина історії, яка дає її менш цінною сказав. Потім він був куплений колишній гоночний драйвера пристрою Девід Пайпер який наступив на нього самого попереду існування обміняний в акумуляторі в Японії