Напівавтоматичне зварювання

Як тільки я вперше почав Напівавтоматичне зварювання Я поняття не мав, кафе і барів для фактів про правильні методи, щоб отримати приємні оку зварного шва (стек десять центів, як МіГ TIG і т.д.).

На щастя, я освоїв виділити від дійсно багатих Зварювальник / виготовлювачі, а також раніше працювали у провідних позашляхових виготовлення і підвіски виробники на мою багато років як виробник.

У цій статті я збираюся докласти зусиль, щоб допомогти вам заощадити час і багато енергії, яку я пройшов, щоб отримати, де я в даний час і в ідеалі допомогти вам у найбільш бажаним шляху, що для отримання “PerfectMig зварювання.”

Ви відкриєте для себе виразно ряд методів, щоб мати, що оптимальна техніка зварювання МИГ або “стік O п’ятаків” або “Міг як Тіг», але перш ніж ми почнемо у нас є ряд факторів, ми повинні перейти.

сварщик тюнінгу

По-перше Вашої доведеться встановити налаштування на вашому поточному зварника МіГ. Я хотів би використовувати налаштування на внутрішній двері у вашій МіГ зварювальника в якості орієнтира. Ряд МіГ зварників ви зможете використовувати двері параметри конфігурації. у двох фотографіях нижче я використовував налаштування точного акції Міллер. Якщо ні, і коригування, виявляється, спосіб отримання теплої або “V” формування Я тоді був би виразно.

-Start, знижуючи швидкість подачі дроту.

-Якщо це не допоможе відмовитися від налаштування до наступного мінімального значення в панелі.

-Якщо до цих пір нічого на всі ваші доведеться продовжувати тонке налаштування шляхом скидання поточну швидкість провід спочатку після цього вольт і повторюю, що метод Untel У мене є хороший постійної різкою “Жаріння Бекон” шуму. поряд з гарним стеком закруглені борти.

Особливий метод я використовую, який працює хороша:

-Перетягніть МіГ зварника поруч з площею вашої МіГ зварювання, достатньо, щоб ви в змозі торкайтеся до кнопок настройки при зварюванні.

-Отримати зварників налаштуваннях близьких за своїм смаком.

-Потім, коли МіГ зварювання на шматочку м’яко спина ручку швидкості подачі дроту вгору або вниз, поки ви не закінчите зі своїм “Жаріння Бекон” Звук і приємні оку кульку.

Я вже згадував, що я був використанням фондових Міллер 250 Налаштування МіГ зварника, відьма добре працює в додатках кретином і суглобів. Але деякі не дуже добре, принаймні в цілях IM застосування його для. На фото нижче я використовував налаштування зі Міллер, для 3/16 “, щоб показати вам, що це виглядає як всякий раз, коли ви спробуєте і зварювання кутових з’єднань. Я зробив зусилля, щоб зробити зварної з’являються хороші. Але в підсумку застосування фондового установки для 16 калібру.

З мого досвіду Кожен зварювальний апарат має різні налаштування, щоб отримати, що “солодке місце” EX: Я використовую Міллер 210 весь час, і є настройки здійснив у пам’ять. і на моїх близьких друзів магазин я в кінцевому підсумку використання абсолютно унікальні налаштування на його конкретний Міллер 210. Im насправді не зовсім впевнений точно, чому, але ефір, як я думаю, що його більш ефективним, якщо ви використовуєте методи я пояснив вище.

При переході на інший розмір дроти вам доведеться перемикати налаштування, щоб повернутися до первісного “золоту середину”

Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про про методи зварювання МИГ перевірити мій блог на profabricationtechniques.com