Новий додаток iphone для водіїв Форд

, Щоб допомогти скоротити витрати на паливо Форд запустив новий додаток iPhone, як останнє доповнення до Econo службової перевірки компанії. Новий Ford Перевірити додаток обчислює потенційну економію палива для будь-якого автомобіля і забрати економічних поради з водіння на будь-якому iPhone або IPad.

Форд Автомобілі будуть оснащені реєстратором даних протягом семи днів, щоб контролювати, як вони мають привід; чіпа Econo Перевірити потім видаляється для завантаження даних, де з урахуванням доповіді радить як зміни перемикання передач, очікування, прискорення й гальмування поліпшить паливну економічність.

Результаті економія також показані, які можуть бути до 25% або £ 474 на рік за даними дослідження, з 50 000 водіїв, з останнім зростанням цін на паливо, його ціна зараз £ 11.99, щоб допомогти водіям мінімізувати бензинових і дизельних використання.

Всі iPhone і док-користувачі можуть отримати доступ Форд Econo Перевірте поради та узагальнені дані для будь-якого транспортного засобу зробити, він також допомагає Форд драйверів, щоб знайти місцевих дилерів, наскільки Форд Кент замовити Перевірити Econo завдяки індивідуальному підходу до звіту.

Форд обслуговування клієнтів менеджер з маркетингу, Пол Muers, сказав: “Ця нова Перевірити Econo програма допоможе автомобілістам, щоб залучити більше палива ефективно 2011 Наша ціною £ 11.99 для перевірки Econo у представництві робить сервіс ідеально нова резолюція році, щоб переслідувати с. ціни на паливо на рекордно високому рівні. ”

Форд Econo Перевірити додаток доступний від Itunes безкоштовно; £ 11.99 Econo Перевірити на право автомобілів Форд отримає £ 10 повертається проти наступного запланованого обслуговування.