Новий Ford транспортних засобів на 2007 рік говорить поля

Марк Філдс, виконавчий віце-президент і президент Ford Motor Company Americas, нещодавно розіслав заяву спростовує доповідь видані Уолл-стріт. За даними Wall Street, авто компанії дуже повільно робити реструктуризацію. Крім цього, бізнес-організації також стверджує, що компанія Ford Motor не зможе йти в ногу за нього не вистачає нових продуктів, які вони могли б відправити на автомобільному ринку.

Крім Уолл-стріт, Merrill Lynch також отримав деякі речі, щоб сказати про авто виробника. Джон Мерфі, із зазначеної організації, навіть пише: “Темпи впровадження нових Форда продукту сильно відстає в середньому по галузі, яка є зловісним знаком для ринку Форда і залишає своїх поточних зусиль з реструктуризації вистачає Rightsizing компанії”.

Новий Ford транспортних засобів вже в процесі виробництва, у відповідності з полів. Він навіть стверджує, що наступного року, 2007, ринок прийде більше дізнатися Форд транспортних засобів та автомобілів, які були б новими для них. Тим не менш, поля, під час інтерв’ю з шановним репортером пресі, не буде ідентифікувати моделі, які компанія буде посилати поза. Уздовж цієї лінії, він лише підкреслює, що список автомобілів Форд отримав багато нових подій, які компанія до цих пір ще не оголошені громадськості. У цьому сенсі, автозапчастини виробники б тоді передбачити, які частини їм потрібно створити. Вони могли б створити Ford F350 частини пікапа, але вони ніколи не міг дійсно побачити те, що інші запасні частини могли ці нові і модернізовані Форд автомобілів і транспортних засобів дійсно потрібно.

Поля далі говориться, для акценту: “Це буде напружений рік для нас. У нас є багато продуктів, що надходять. “І з урахуванням сказаного, на автомобільному ринку, що має бути на ногах, якщо вони хочуть йти в ногу з будь-якими новими пропозиціями компанії Ford Motor може бути відправкою на наших вулицях і дорогах.