Нью-Йоркському автосалоні демонструє таксі

Це не секрет, що таксі є одним з найбільш часто використовуваних і найбільш популярним засобом поїздок і транспорту в даний час. А цього року, було б краще, якщо всі будуть приєднуватися у святкуванні 100-річчя рік таксі який ми знаємо сьогодні.

Святкувань стане частиною 2007 Нью-Йорку Міжнародний автосалон (NYIAS). Міжнародний автосалон буде мають виставку, яка називається цільовою Дизайн громадського простору, і це буде демонстрація деяких з найкращих і найбільш інноваційних прототипів цього популярного засобу мандрівника. Там буде дисплей з найяскравіших таксі небудь мріяли в той час також були б деякі, які приїжджатимуть проведення найпростіших частин і функцій, таких як Volvo пояса часу, щоб ці яскраві фари. Виставка, безсумнівно, буде одкровенням для нас здебільшого дійсно визнаю, таксі, як жовта автомобіля, який ви махнути рукою, щоб доставити Вас до місця призначення.

Президент Великого Нью-Йоркської асоціації автомобільних дилерів, Марк Schienberg, зробили експрес “, Нью-Йоркському автосалоні завжди прагне створити унікальні і незабутні враження для відвідувачів. Ми раді прийняти у себе цю виставку новаторського таксі з дизайн довіру, а він обіцяє бути чітко Нью-Йорку зустріч для Showgoers, і можливості, щоб просвіщати їх про нововведення в майбутньому “.

Schienberg не єдина людина, який в захваті від цього майбутньої події. В імені Дизайн цільової суспільний простір, Дебора Мартон, її Виконавчого директора, не вагаючись, держава “, крокуючи на проїжджу частину і викликати таксі є квінтесенцією Нью-Йорку акт, що символізує владу і свободу нашого міста. Ми раді приєднатися до Нью-Йоркському автосалоні та інших приносити стійку мобільність, доступ для всіх і хорошого дизайну до Нового таксі-Йорку. ”

Але це не єдиний вид діяльності, який буде давати хвалити і честь таксі. Мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, не вужче виклав 6 квітня аж до 15-го, як «Таксі тижня”.