Переваги дизельних двигунів

Якщо ви є власником дизельного автомобіля, ви, ймовірно, відчуває внутрішньої якості цього типу двигуна. Більший крутний момент, більш високу паливну економічність, легке обслуговування є одними з атрибутів володіння дизельних автомобілів. Тим не менш, деякі автомобілісти скаржаться на слабку потужність двигуна, особливо при розгоні з повної зупинки. Що ви можете не знати, що дизельний двигун може бути перероблені, щоб виробляти більше енергії без шкоди для економії палива. Давайте поглянемо на дизельних двигунах і що ви можете зробити, щоб вичавити більше потужності.

Завдяки роботі однієї людини, Рудольф Дизель, у нас є вибір, коли справа доходить до водіння. Крім того, гібридні або роторних двигунів, головного, як більшість автомобілів працюють через бензині двигун внутрішнього згоряння. Тим не менш, з 1892 патент Дизеля з двигуна, який носить його ім’я, дизельна електростанція зіграла значну роль у стимулюванні автобусів і вантажних автомобілів по всій Північній Америці. Деякі пасажирських транспортних засобів, зокрема, пікапи, також дизельні дає автомобілістам можливість бензину.

Дизельні двигуни мають такі переваги порівняно з їх колегами бензину:

Дизелі використання стиснення повітря для створення згоряння в порівнянні з суміші повітря / паливо вимагає бензинових автомобілів. Цей атрибут означає, що дизельні двигуни не вимагають свічки запалювання і, отже, не повинні бути налаштовані.

Дизельне паливо має більш високу щільність палива, ніж бензин, в результаті чого витрата палива збільшується на 20-30% в порівнянні з порівнянними бензинових моделей.

Дизельні двигуни дешевше в обслуговуванні, оскільки вони мають меншу кількість деталей у порівнянні з бензиновим двигуном. Термін служби дизельного двигуна також значно довше.

Якщо це крутний момент вам потрібно, зокрема, для буксирування човна, кемпер, або обладнання, ніж дизельний двигун має перевагу. Дизельний двигун, безумовно, повільніше особливо при запуску з мертвої точки, але при підйомі пагорби або переходячи мости, ваше дизельного автомобіля можна з упевненістю впоратися з проблемою.

Отже, чому не більше автомобілів, вироблених в Північній Америці дизельні? Кілька причин, в тому числі:

Суворі стандарти контролю викидів. Дизельні двигуни забруднюють більше, так що не багато виробників поліпшили технологію виробництва двигуна, який є екологічно чистим. Тим не менше, кілька майбутніх двигуни від VW і інші можуть змінити все це.

Бракує потужності. Так, часта скарга, навіть з турбо дизелі, в тому, що двигуни не є достатньо потужними. Північноамериканські водії звикли отримувати на шосе з мінімальними зусиллями. З дизельним двигуном, він може взяти стільки, скільки в два рази довше, щоб отримати до повної швидкості.

На щастя, кілька післяпродажного розробників продукту допомагають автомобілістам вичавити більше потужності зі своїх дизельних двигунів. Продуктивність програмістів, для конкретних дизельних двигунів, які допомагають автомобілістам побачити хороший сплеск кінських сил, а також збільшення крутного моменту. Краса деяких з цих запчастин в тому, що вони не шкодять паливної економічності. Справді, деякі стверджують, що допоможе поліпшити його.

Так, число дизельних легкових автомобілів в даний час на Північному шосе в даний час американська дуже маленький, проте новими, більш екологічними двигунами і сильніше на шляху, ви можете скоро опинитеся вибирають для дизельних автомобілів теж.