Переваги здачі двигуном Kohler в гольф-кари

У ці дні, підтримання флоту візки для гольфу і вантажних автомобілів, швидше за все, бути питанням поповнення акумулятора, чим перевірка свічок запалювання та змішування палива і масла. Переважна більшість візки для гольфу проданий за останнє десятиліття або близько того була електричної. Електрокари гольф, йде традиційна мудрість, дешевше в обслуговуванні, легше управляти і менше проблем в довгостроковій перспективі, ніж моделі на харчування від невеликих газових двигунів.

Незважаючи на популярність електрокарів Golf, однак, більшість професіоналів вважають, що є деякі роботи, які вимагають силу хорошого газового двигуна. Це не рідкість для більшості флотів звичайно включити принаймні кількох газу візки для гольфу, які були перетворені в Вантажопасажирський автомобіль для перевезення та інших цілей. Що ви робите, коли двигун на одному з цих починає йти?

Раніше було легко замінити тих, хто використовував утиліту корзину або гольф, коли двигун почав ходити – але не більше. Старі і відновлені газові гольфмобіля рідкісні – і замінити їх новими газі кошик міг бігти вам від $ 12 000 і $ 20 000.

Рішення просте. Не замінювати – Друге дихання. Рішення про виключення і включення вантажного автотранспорту, що у вас вже є, а не замінює його на новий корабель робить здоровий глузд в ряді напрямків.

1. За переоснащення транспортних засобів, яким ви володієте, ви продовжити термін служби даного транспортного засобу або обладнання. Там немає необхідності відмовитися зовсім хорошу частина обладнання, яке просто потрібно трохи збільшити в моторному відділі.
2. Repowering автомобіль з новим двигуном може розширити свою корисність. Ви можете перетворити старий гольф-кари в універсальний самоскиді або плуг, встановивши його на більш потужний двигун.
3. Ви отримуєте нові гарантії для Вашого нового модернізований двигун. Залежно від дилерів, ви можете знайти Repower Колер двигуна комплект, який містить все, що потрібно для модернізації і включає в себе два роки гарантії, або двигун Honda малий, щоб замінити той, який на останньому подиху, з гарантією на запчастини до два роки.
4. Друге дихання двигун Kohler або інший невеликий двигун може заощадити вам гроші на паливо, особливо якщо перейти на екологічно чисте спалювання палива. І це, безумовно, буде добрішою до навколишнього середовища.
5. Говорячи про добрішими до навколишнього середовища, перевірте гранти вашої держави і пропозицій на сайті, якщо ви думаєте про заміну старого обладнання двигуна. Багато держав пропонують істотні стимули, якщо ви вирішите провести виключення і включення високих викидів частина обладнання з більш низьким рівнем викидів двигуна. Те ж саме справедливо, якщо ви вирішили переобладнати двигун з післяпродажне частин скоротити свої викиди. У деяких випадках ви навіть можете подати заявку на відшкодування грант, який буде платити за двигуном Repower або ремонт частин, а також будь-які деталі, необхідні відповідно з новим двигуном у ваші трактора або позашляховика.
6. Якщо ваш новий двигун Repower потребує ремонт, він буде набагато легше отримати частин для поточного двигуном, ніж для старих моделей. Запасні частини підтримки є ще однією причиною, щоб оновити двигун з Repower.

Repowering також відмінний спосіб оновити зелень частиною обладнання. Мало що змінилося в бізнесі кінці косарки, граблі та інше обладнання turfcare. Чому замінити частину обладнання, яке знаходиться у відмінному стані, практично при Repower комплект буде оновити його і зберегти це працює в першокласної формі на довгі роки? Колер робить Repower набори для Toro, Якобсен, Club Car і Cushman газонокосарки обладнання. Кожен комплект поставляється з усім, що вам треба кинути новий двигун у ваш довіряють і оновити його до відмінному робочому стані.