Переваги холодного повітрозабірники

Стиснення більше енергії з вашого двигуна не так складно, або дорожче завдання, як ви думаєте. Продуктивність чіпів, продуктивність вихлопів і спортивних повітряних фільтрів всі прості в установці частин, які можуть допомогти вашим автомобілем досягнення більшої потужності й крутного моменту без шкоди для економії палива. Крім того, при холодному повітрі може піти довгий шлях до допомоги вашому двигуну працювати краще, не варто Вам м’яти встановити. Давайте розглянемо, чому при холодному повітрі якраз може бути підвищення ваша машина може використовувати для досягнення більш високого рівня продуктивності.

Так, тільки як же холодно роботи повітрозабірника? Я радий, що ви запитали! Холодного повітря призначена для зниження температури повітря, що надходить вашого автомобіля, щоб повною мірою скористатися потужність вашого двигуна. Найхолодніше, щільний повітря діє як «їжа» для вашого двигуна, надаючи йому додаткову кількість сили, необхідної для оптимального функціонування.

Чи існують інші переваги холодного повітря? Так, саме два: при холодному повітрі покращує зовнішній вигляд моторний відсік Вашого автомобіля, і це справляє дивне звучання “хрипкий” споживання шуму. Споживання шуму є те, що говорить всім, що ваш автомобіль не деякі звичайні автомобілі, а ви робите заяву, що шум, видаваний під капотом вашого автомобіля відповідає потужності і продуктивності, що вони побачать на вулиці.

Залежно від виробника вибрати, ваш новий холодного повітря доступно в асортименті кольорів, включаючи червоний, синій, срібло і хром. Давайте просто скажемо, що кольори Розроблені покликаний привернути максимальну увагу до вашого моторний відсік, коли ви відкрийте капот на загальний огляд!

При покупці холодного повітря для вашого автомобіля, є кілька речей, для Вас Топ мати на увазі, як ви звузити межі пошуку. Наступний список допоможе вам визначити, холодного повітря, який підходить саме вам:

Виробник – Є багато компаній, які виробляють холодної повітрозабірниками, деякі з них краще, ніж інші. Injen і K & N два, які є улюбленими місцями для післяпродажного натовпу. Шукайте тих водозаборів, які приходять з багаторазової повітряний фільтр для кращої цінності.

Продуктивність – Позови про дивовижних збільшення кінських сил повинен служити червоним прапором до вас. Незначне збільшення на 10, 15 або 20 коней, звичайно, розумне залежно від марки і моделі автомобіля.

Гарантія – більш високим споживанням якості, надається гарантія, що, швидше за все, переживе життя вашого автомобіля. Деякі навіть дати один мільйона миль гарантії!

Роздрібні торговці – ціни буквально всюди. Кращі ціни зазвичай можна знайти прямо на сайті з оптовиком, таких як бен частин. Магазин тільки ті компанії, які можуть надати вам онлайн-підтримка, безкоштовна доставка, безкоштовний номер, і чітко заявив, прайс-лист. Слідкуйте за операторів від берега, які обіцяють низькі ціни на частини, які не можуть бути справжніми.

У цілому, при холодному повітрі повинна забезпечити виконання краю вашого автомобіля, вантажівка, фургон або позашляховик потреби, не беручи від економії палива. Справді, при холодному повітрі може реально збільшити вашу економію палива в якості пошукової системи «навчається» працювати більш ефективно, таким чином, потребують менше палива для запуску.