Переможці царя гори показало

Все виглядає інакше біля основи підйомника 4. Те, що колись акуратні Misty Maiden була перетворена в гонці, звичайно, що далеко від будь-якого типового іподрому. Так само, як мотокрос, Misty Maiden була перетворена в курс Skiercross комплекті з весь антураж роликів та прогалин.

Цар гори серії відбулася цього року на телуриду насправді на своєму 14-му сезоні. Цар гори серії також вважається найпрестижнішою гоночної серії снігу у світі. А в минулі вихідні, конкуренти з різних куточків земної кулі приїжджають для участі, щоб виграти найбажаніший Цар гори назви, $ 450000 грошового призу, два роки оренди на все нові Jeep патріотів і додатковий бонус у $ 20 000 готівкою.

Для короля в цьому році серія горі, у двох категоріях були додані саме SkierCross і бордеркросс відповідно. Y-хрест іподрому Теллурід протестувала навички з самих елітних лижників і сноубордистів у світі. Конкуренти змогли випробувати різні умови від снігових і сильних вітрів, щоб прекрасний день Bluebird. Можна зробити висновок, що конкуренти дійсно було досить їзду в телуриду.

Минулої п’ятниці був фінал для чоловіків і жінок SkierCross і ось результат:

— США Кейсі рідний Пакетт (чоловіки ділення) коронований 2007 Чемпіон світу серед професіоналів лижах
— Франції Ophelie Давида (жіночого дивізіону) коронований в 2007 році чемпіоном світу серед професіоналів лижах

Для категорії BoardCross отримані наступні результати:

— Канади Дрю Нельсон і Stratton Mountain, ТН, Ліндсі Jacobellis виграв в 2007 році світу серед професіоналів спорт чемпіонських титулів плюс грошові призи і нові джипи.

Для тих, хто пропустив всі дії в Цар гори серії в телуриду минулі вихідні ось ваш шанс, щоб подивитися його, він буде виходити в ефір 24 ​​березня від 1 до 2 вечора і березні 25 з 1 до 2 вечора на CBS Спорт.

Цар гори Серія ілюструє саму суть джип, який є свобода, якість і пригод. І тривалий час Jeep вдалося відобразити це в кожному Jeep транспортний засіб, який вони виробляли до частини, що вони роблять, як, наприклад, їх діапазон Jeep вантажного лайнера, які славляться своєю міцністю і якістю.