Плюси і мінуси покупки гібридного

Як всім відомо, гібридні транспортні засоби краще пробіг газу, чим не-гібридів. Toyota Prius наприклад, отримує 48 миль на галон в місті і 45 миль на галон на шосе. Гібридні транспортні засоби і допомогти навколишньому середовищу за рахунок скорочення викидів, що викликають глобальне потепління. Однак, є більше, щоб розглянути перш, ніж купити гібрид.

Гібридні автомобілі важко перепродати. Вони падати в ціні повільно, так тільки трохи більше грошей, новий гібрид можна купити. Залежно від того, де ви живете, він може бути навіть дорожче, купити гібридну, ніж новий. Наприклад, в 2008 році Toyota Prius починається від $ 21500. Пошуки 2006 Toyota Prius в моєму районі по книзі Келлі Синьої інтернет-сайті, використані Prius був перерахований в $ 23 655, понад $ 2000 більше, ніж ціна, зазначена на новий.

Гібридні транспортні засоби потребують спеціальних частинах, які не продаються усіма компаніями, як негібридних частин автомобіля. Запасні частини для гібридних автомобілів, як правило, набагато дорожче, а також.
Оскільки гібриди є новими для ринку, більшість механіки не мали професійної підготовки або досвіду роботи з ними. Це означає, що ремонт гібридних транспортних засобів повинно бути зроблено тими, хто має більш спеціалізоване навчання, ніж у середньому механік, роблячи ремонт ціною вище, для гібридів, чому не-гібридів.

Перевага покупки нового гібридного автомобіля є те, що ви можете мати право на податкову пільгу на федеральний прибутковий податок у розмірі до $ 3000. Тим не менше, після того, як виробник продає 60 000 транспортних засобів, податковий кредит для компанії припинено. Деякі компанії, такі як Toyota і Honda, досягли цієї точки, і податкові пільги не можуть бути затребувані для своїх автомобілів більше. У деяких досліджень на конкретних гібридна модель ви розглядаєте, щоб дізнатися, якщо ви буде претендувати на податковий кредит і скільки це буде, сума варіюється залежно від автомобіля.

Не купуйте гібридне транспортний засіб тільки тому, що вони краще пробіг газу і допомогти навколишньому середовищу. Дослідження конкретного транспортного засобу, який вас цікавить, так що ви не будете здивовані майбутніх витрат і не в змозі підтримувати свій новий гібрид.