Поголовне захоплення мускул кар

Хтось одного разу запитав мене, чому я був так зачарований м’язи автомобілів. Ви знаєте, що це важко для аутсайдерів, дивлячись у зрозуміти, чому ми любителі мускул кар настільки фанатичними про наших автомобілях. Поки вони не були за кермом відреставрованої ’66 Pontiac GTO, вони просто не мають ні найменшого поняття.

Чому це, що ми можемо переглядати рекламу мускул кар протягом багатьох годин поспіль? Чому ми повинні піти в кожному шоу м’язи автомобіль, який йде поруч з нашим містом? Чому ми їдемо з нашого шляху, щоб побачити деякі з найбільш гарячих автомобілів м’язи навколо? Чому ми, здавалося б залити всі наші додаткові гроші в наші автомобілі м’язи?

Деякі люди думають, пристрасть до м’язи автомобілів походить від тиску з боку однолітків – потрібно справити враження на інших людей як таких. Як автолюбитель м’язи я можу чесно сказати, що це не так, принаймні не для мене. Мій інтерес до м’язи автомобілів дати зворотному шляху в перш, ніж я колись був стурбований тим, що нікому думали. Я завжди знаходив м’язи автомобілів, щоб бути захоплюючим і захоплюючим.

По-перше, м’язи автомобілів є оригінальними. Ті, хто збирає або відновити м’язи автомобілів розмістили їх серце і душу в своє хобі, що робить кожен мускул автомобіль воістину унікальним. По-друге, автомобілі м’язи є потужними. Там немає нічого, що отримує заряд адреналіну, зовсім як сидячи за кермом класичних, високопродуктивних м’язи автомобіль. По-третє, коли ви берете класичний автомобіль, відновити його і його м’язи, ви дійсно є, чим пишатися. Це дуже схоже на художні здібності для мене – як приймати чисте полотно і створення неймовірного твори мистецтва з нього.

Одне можна сказати напевно, незалежно від причини відданий мускул кар зацікавлена ​​в м’язи автомобілів, ми всі, здається, говорять те ж саме говорити і ходити ж пішки. Робота з м’язи автомобілів є неймовірним соціальної розетки. Якщо ми збираємо, відновлення, шоу, або раси наших автомобілів м’язи, це не має значення. Ми всі на одній хвилі, і ми дійсно приємно дивитися на і базікали про м’язи автомобілів.

Деякі ентузіасти мають конкретні напрямки м’язи автомобілів, що вони зацікавлені в, той час як інші просто без розуму від автомобілів м’язи в цілому. Деякі, як імпорту, інші, як експорту, і більшість всіх ентузіастів автомобіля м’язи мають сильний інтерес до класики. Ми можемо подивитися на них, говорять про них, вигнати їх, або просто працювати на них. М’язи автомобілів дають нам щось з нетерпінням чекаємо, щось цікаве, щоб вкладати час і гроші в та хобі м’язи автомобіль утримує нас від неприємностей – здебільшого.