Поради до онлайн-покупки уживаних автомобілів

Купівля уживаних автомобілів набагато складніше, ніж покупка нових. Існує багато додаткових зусиль. Стан автомобіля, придатності до автомобільних перевезень, право власності деталі, все має бути вивчено. Ось кілька порад, які можуть вам в покупці старих автомобілів:

виборі вашого автомобіля

* Насамперед, ви повинні чітко представляти в розумі на що саме ви хочете. Перше, що потрібно зупинитися на це бюджет. Саме те, що суму ви готові витратити або може можливо піднятися на цю покупку? Потім йде, прийнятті рішення про тип транспортного засобу – Ви хочете купе, седан, позашляховик або щось ще? Бюджетування допоможе виключити багато варіантів. Як тільки ви звузили список можливих старих автомобілів, ви можете почати дивитися на який підійде вам найкраще. Такі аспекти, як економія палива, системи безпеки і багажник можуть бути й інші критерії, які допоможуть вам вибрати. Трохи онлайн дослідження і публікувати питання в блогах ви можете отримати інформацію і огляди, які допоможуть вам визначитися з моделлю, яка буде працювати краще для вас.

* Виберіть продавця. Пошук в Інтернеті покаже безліч варіантів. Виробники автомобілів зазвичай продають автомобілі своєї компанії теж. Форму онлайн-запиту ви можете отримати детальну інформацію. Іншим варіантом може бути пошук старих автомобілів. Однак, переконайтеся, що ви маєте справу з надійним ім’ям. Автомобільні портали є хорошим місцем, щоб отримати інформацію з більш ніж одного дилера відразу. Заповнивши просту форму може мати дилерів, які мають автомобілі, відповідні Вашим вимогам, вам дзвонить.

* Якщо у вас є ціни, технічні характеристики і відомості про використання всіх транспортних засобів в вашому списку з різних дилерів або виробників, це час для подальшої звузити вибір. Пройдіть через всі інформацію посланий до вас і шукати найменш уживаних автомобілів за найвигіднішими пропозицією.

* Тепер ви повинні мати 4 – 5 можливі пропозиції в вашому списку. Почати перевіряючи окремі транспортні засоби. Перше, що потрібно перевірити, є історії автомобіля. Перевірте відстань, пройдена автомобілем вже. Автомобіль, який зробив більше, ніж у середньому 6500 миль на рік використання не може бути дуже багато. Автомобіль використовується для більш ніж за три роки слід розглядати тільки, якщо він знаходиться у відмінному стані і підтримується дуже добре. Автомобіль, який був використаний більш одного власника або той, який має погану історію дороги також повинні бути виключені.

* Тест-драйв автомобіля. Це єдиний спосіб, яким Ви можете перевірити плавність і економічність автомобіля. Вона також може допомогти вам перевірити обіцяну пробіг.

купівлю автомобіля

* Торг – Перевірте ціни на новий автомобіль обраної вами марки. Це дасть вам уявлення про те, яке значення обраного вами автомобіль повинен бути, враховуючи його використання. Спробуйте і отримаєте найвигіднішу пропозицію, ви можете.
* Купуйте тільки у продавця, який пропонує 100% задоволеності клієнтів.
* Тримайте копії всіх документів, прямо з першого класу запит, якщо ви вирішили купити.
* Візьміть письмового підтвердження, того, що на пропозицію, ціни узгоджені і передбачуваної дати пологів. Нехай буде по факсу або електронною поштою.

Купівля уживаних автомобілів може включати в себе багато зусиль, але все це здається варто час, коли ви отримаєте гарну угоду. Є багато людей, які отримують старих автомобілів, які знаходяться в хорошій формі за дуже дешевими цінами.