Поради при виборі вашої автомобільної викрутки

Викрутки один інструмент призначений для ослаблення і затягування різних гвинтів. Викрутки бувають різних типів і розмірів поради для розміщення десятки різних типів гвинтів.

Викрутка також бувають різної якості. Краща якість типу з валом, який проходить прямо через ручку. На непарній роботу там іноді спокуса послабити жорсткий гвинт, натиснувши викруткою з молотком, намагаючись лосьен гвинта. Якщо це дешевше ручки тільки з дерев’яною або пластмасовою ручкою сила молот може повністю розділити ручці. Якщо вал проходить прямо через ручку сила молот передається прямо через гвинт і ручку залишається незмінним.
знос

На жаль, поради зношуються при інтенсивній роботі. Гарною якістю сталевий вал допомагає зберегти пораду від задирок знову і зазубрин. Більшість викрутки можна переточувати, щоб забезпечити новий Рада, як новий драйвер.

Висока якість ручки роблять великої різниці і як правило, зроблені з пластику з гумовим покриттям, щоб дати нековзною поверхнею. Коли ви вибрали ваш наступний набір викруток, забезпечення матеріалами завжди зроблені з жароміцних і хімічно стійкі матеріали, щоб вони не отримати пошкодження від нормального використання в автомобільній майстерні.
Ось список різних типів драйверів:

* Філліпс
Робертсон типу
стандартні прорізи
зірки (Torx)
Зчеплення голови
HEX (шестигранником)

Тріскачкою типи викруток

Деякі нові набори включають посилила ручкою. Цей набір має знімні вали і однією або двома ручками посилила. Вали можуть бути вставлені в ці ручки. Таким чином, ви можете прискорити затягування і ослаблення процесу з використанням однієї руки. Знімні вали можуть прийти в самих різних типів також. Загальні набори можуть включати в себе до двадцяти різних валів у невеликому наборі або в комбінації з іншими ручними інструментами.

Додаткові поради щодо купівлі:

* Шукайте хорошу ручку якості та чайових.
* Magnitised валів може бути зручно, щоб знайти гвинти з торкаючись їх.
* Подивіться на валах, які працюють наскрізь.
* Є широкий вибір наконечника для вирішення кожної роботи.
* Переконайтеся, що вал закріплений на ручці з великою ракети, щоб уникнути ручки ковзання.