Поради щодо купівлі вживаного автомобіля

Якщо ви знаходитесь в ринку для старий автомобіль, вантажівка, фургон або позашляховик, ключ до знаходження хороший засіб включає в себе, дивлячись у своє минуле.

Це порада від експертів, які кажуть, що є кілька кроків люди можуть зробити, щоб бути більш впевненим, що старий автомобіль вони купують, коштує гроші, які вони платять. Скористайтеся цими порадами:

знати ознаки

Перевірте автомобіль над на наявність пошкоджень і зносу. Шукайте надмірної іржі або невідповідні частини. Крім того, перевірте, щоб бачити, чи є пошкодження водою, щоб інтер’єр автомобіля. Якщо є, то транспортний засіб може мати піддався повені.

отримати другу думку

Перш, ніж купувати старий автомобіль, взяти його з довіреною механіка, щоб він перевірив більше. Швидкого огляду можу сказати вам вид форми транспортного засобу і, якщо він був у хорошому стані протягом багатьох років.

перевірити записи

Попросіть, щоб побачити звіти обслуговування показує заміну масла, гальмівних роботи, обертання шини та інші обслуговування. Якщо продавець не має записів або не бажає, щоб поділитися ними, ви можете розглянути можливість йти.

отримати звіт

Звіти витягувати інформацію з майже 5 мільярдів записів повідомили більш ніж 20 000 джерел, включаючи DMVs, авто аукціони, виробників, дилерів і ремонтних майстерень. Серед іншого, то звіти вказують:

• Якщо автомобіль був в аварії, більш 5000000 автомобілів розглядаються загальні втрати від аварій щороку

• Якщо автомобіль піддався повені

• Кількість попередніх власників

• Якщо одометр був відкат і якщо пробіг повідомив на автомобілі правдива

• Якщо автомобіль коли-небудь був перетворений у відповідності з законом лимона

• Якщо виявлені дефекти на автомобілі.

У доповідях також сказати вам, коли дилер взяв власності на автомобіль, що робить його легше торгуватися за ціною (чим довше дилер провів автомобіль, тим менше у нього є важелі). Крім того, вони включають в себе безкоштовний Безпека та надійність звіт, який містить корисну інформацію про автомобіль ви розглядаєте, в тому числі факти про краш-тестах, безпека нагадує і рейтинги надійності.

Там також сервіс під назвою Xpert Carfax, яка розвиває різні інформації, що міститься у звіті про історію транспортного засобу. Обслуговування може бути хорошим способом уникнути ряду узбіччі шахрайства продажу автомобіля.