Причини експорт автомобілів в Дубай з нас

Величезний відсоток населення світу має мрія відвідати Сполучені Штати. Враження, що США це країна можливостей, і все, що виробляється або експортовані із США має вищої якості. Це, очевидно, відноситься до автомобілів. Але, виникає питання про те, є сприйняття достатньо, щоб виправдати експоненціальне зростання автомобілів експортуються в Дубаї (маленькі близькосхідні sheikhdom), або є підтримують факторів.

В анкеті зібраних від громадян Дубай вчитися в американській університети, початкові висновок, що загальний механічний працю значно дешевше в Дубаї порівняно США. У кінцевому підсумку це призводить до меншої вартості до фіксації механічних проблем. Це бентежить головоломки, але з більш глибинні інтерв’ю, звичайні магазини, які стягують механік середньої робочої швидкості озера якості. На суперечливі, якість дилерського механічних робіт відповідає його сполучає в США, однак ці звинувачення дилерської до двох разів більше, це з’єднує в США. Таким чином, автомобілі найчастіше підтримується, і відремонтувати при низькій магазинів якості; це зміцнює розуміння того, що дві машини з однаковими миль, з ведучим на американських дорогах, та інші в’їхав на дорогах Дубаї, один в’їхав в Америці було б набагато краще якості.

Проте, цього було недостатньо, щоб скликати мене, і я досліджував більше виправдань експоненціальне зростання. Дослідження призводять до того, Дубай є одним з найбільш швидко зростаючих, розкішне і саме багатонаціональне міст в світі. Це місто, який вітає всіх, чиї наміри, щоб заробити гроші. Дубай Департамент статистики оголосив, що 2006 рік став свідком різкого збільшення населення, і енергійний розвиток в кожному секторі. Про 292000 жителів Дубай став у 2006 році, збільшення населення на 21 відсотків.

Крім того, Департамент також показало, що близько 212 тисяч автомобілів було зареєстровано в перший раз в тому ж році. Департамент розглянув цей тривожний номер, який може призвести до переходу від рівноваги на автомобільному ринку. Це де навмисно і свідомо, американська автодилери отримали на шляху до доставки автомобілів до Дубаї. Поставки були зроблені запити від Дубаї місцевих дилерів. Звичайно, той факт, що наш долар слабкіше євро, грає нам на руку, що дозволяє для автомобілів, що поставляються з США, щоб бути більш менш варто в місцевій валюті Дубаї.

На закінчення, економічний бум, який було розпочато у 2000 році, в 2005 році почав поширюватися стрілу в інших частинах Близького Сходу. В даний час він зауважив, що в Досі і Абу-Дабі є міста користуються хвиля інвестицій та розвитку. Це важливо для американських дилерів автомобіль, щоб зафіксувати на цей ріст підтримується глобалізації у світі, і ефективність управління ланцюгами поставок, а економічний бум, принаймні триватиме до кінця поточного періоду президентства. Економічна політика США не зміниться до наступного президент не був обраний в Білий дім. Цілком імовірно, що ми є свідками зміни поколінь в глобальній структурі багатства, і які могли б надати докази надзвичайно надійним для арабських країн Затоки на Близькому Сході.