Протектор шини візерункові

Таким чином, ви отримали Grand Cherokee. Один з Jeep Grand Cherokee частини потребує заміни – шини.

Важливо відзначити, що вибір малюнка протектора має важливе значення при визначенні нової шини. Він повинен бути у відповідності з цільовим використанням Jeep.

Модель Mud Terrain є найпопулярнішим малюнком протектора для всіх навколо використання в умовах бездоріжжя. Також називається модель шин брудом, вона має великі виступи на шині з великими порожнечами між цими наконечниками. Великі наконечники забезпечують набагато вкусити в умовах низької тяги в той час як великі порожнечі дозволяють шин до самоочищення, кидаючи з автомобіля бруд або інші матеріали при віджиманні. Ці шини також відомі рок повзати для великих виступів може поступитися для захоплення і потягнувши за шинами і на нерегулярній скелясті краю, де більш гладку модель буде тільки спина. Негативною стороною є те, що ці моделі працювати з перебоями і гучними на шосе. Щоб уникнути цього, виберіть шин з нерегулярними або асиметричні відстань між виступами і порожнечі, щоб зменшити гармонійні вібрації на високих швидкостях. Є також випадки, з холодним снігом порошку або піску, де всюдихід модель була б краще.

Загального призначення підвищеної прохідності шини зазвичай має блокуванням малюнок протектора з ламелей або невеликі порізи на блоках протектора. Крім того, поглиблення в ці шини як правило, набагато менше, ніж у шин, призначених для бруду. Чим щільніше малюнок блоків і менше пустот дає менше шуму, щоб ці шини на вулиці. Крім того, вона також збільшує площу поверхні протектора, який дає шина розширеної флотації на поверхні, наприклад світла порошкоподібний сніг або пісок.

All Terrain картина покращилася флотації та додаткові ламелі, яка може бути перевагою в абсолютно сухому порошку або злежаний сніг. Але якщо сніг або підстильної поверхні є, або може перетворитися, мокрий або брудний, Mud Terrain може бути кращим вибором. У цих випадках всі моделі місцевості можуть бути упаковані з брудом і застряг де модель Mud Terrain б самостійно чистити і орати на крізь.

Явна перевага в пісок Покращена прохідність забезпечується щільне малюнок протектора всюдихідні шини.

Деякі виробники також пропонують сімейство шин. Найчастіше, ці шини, які призначені для використання на легких вантажівках або позашляховики які в основному використовуються на вулиці. Зазвичай вони дають менше шуму, споживають менше бензину і довше, ніж будь-який з інших позашляхових моделей.

Малюнком протектора призначені для дають значно поліпшені комфорту чи продуктивності на вулиці, яка може іноді компроміс серйозні позашляхові можливості.

Тому зараз саме час, щоб вибрати підходящий протектора для вашого джипа. Заміна повинна бути зроблена надійна ремонтної майстерні або механіку, щоб уникнути компромісів на недоліки й інші дефекти заміни.