П’ять кроків до великий досвід прокату автомобілів компанії.

Є моменти в житті, коли одна використання прокатних автомобілів не може бути попереджено. Коли хтось оре на вас на перехресті, коли ви приймаєте 2-денну поїздку і ваш компактний автомобіль просто не вистачає місця, щоб розтягнутися, це час, коли ви щасливі, що є оренда автомобілів у вашому розпорядженні. Перед тим, як орендувати автомобіль, що, тим не менш, ви повинні знати деякі речі про процес.

1 – перший крок, пов’язані з отриманням прокатного автомобіля для проведення досліджень на компанії у вашому регіоні. Є ряд загальнонаціональних компаній і більш ніж ймовірно, місцевими компаніями на вибір при проведенні ваших досліджень. Спробуйте скоротити їх до трьох-чотирьох компаній, які знаходяться найближче до Або Ваш підібрати місце або пункт призначення.

2 – Ви хочете запитати про процедури, які можуть знадобитися від компанії з прокату. Багато компаній вимагають, щоб використовувати в якості палива автомобіля перед його повернення, якщо це не буде зроблено, вони будуть стягувати з вас додаткову плату за це. Він також може бути у ваших інтересах, щоб запитати, що плата буде, якщо автомобіль необхідний для довше, ніж очікувалося, а також те, що вартість на кінець відвалиться.

3 – Якщо у вас є приватне страхування авто, зателефонуйте своєму агенту, щоб побачити, якщо ви застраховані з орендою автомобіля, а також. Це дозволить вам заощадити гроші, відхиливши страхування, пропоновані компанією з прокату під час автомобіль забрати.

4 – І, нарешті, ви вибрали компанію і автомобіля, його час, щоб підняти її. Переконайтеся, що у вас є паперової роботи, що вам потрібно. Більшість компаній зажадає від вас, щоб показати ваші водійські права, обов’язково є. Крім того, ви докази авто страхування, якщо у вас буде перетворення їх страхової вниз. Основної кредитної картки необхідно, якщо ви не використовуєте готівку орендувати автомобіль, не розраховувати на них, приймаючи чек.

5 – Обов’язково читати договір і задавати питання про все, що ви не розумієте. Це краще взяти десь на прилавку або по телефону, щоб придавити докладно, ніж думати, що ти отримав його, і мати справу з компанією у разі аварії. Задавайте питання!