Ринок вживаних автомобілів

Tata є одним з провідних індійських компаній виробництво авто. Вона була значно вносить внесок у зростання індійської автомобільної промисловості. Tata автомобілів в Індії є величезний діапазон від дорогих автомобілів, щоб дешеві автомобілі. В Індії більше половини населення належить до середнього класу групи. Люди не дозволити собі новий автомобіль за рахунок цінового фактора. Новий автомобіль набагато дорожче, ніж старий автомобіль, тому люди шукають, щоб старі або старі автомобілі Tata.

Ринок вживаних автомобілів швидко зростає в Індії. Найбільш продаваним друга рука Tata Indica автомобілі, Indigo та Tata Safari. Tata Indica V2 є економічно ефективним автомобіль з кращої влади, більшу паливну ефективність, і дає мандрівник розкоші достатньо місця. Він поставляється з можливістю 1,4-літровим дизельним двигуном і 1,2-літровим бензиновим двигуном, який доступний з комплектом LPG. Хорошому стані і добре підтримується друга рука Tata Indica DLE моделі 2001 року і з пробігом з 20km/liter будуть доступні на близько рупій. Близько 90 000 старих автомобілів у розділі.

Другий за величиною продаж вживаних автомобілів Tata Indigo є. На цій машині Tata довів, що комфорт коштує за нижчою ціною. Автомобіль визначених для своїх двигун з турбонаддувом і DICOR двигуна в дизельному варіанті і 1.4L двигун MPFI в бензиновому варіанті. Це тим більш просторий автомобіль, достатня потужність і гладкою, але потужний двигун. Доглянутий друга рука Tata Indigo моделі 2004 року і з пробігом з 17km/liter буде доступний в близько рупій. 2, 00000 приблизно в індійському ринку старих автомобілів.

Не в останню чергу зажадав уживаного автомобіля є Tata Safari. Автомобіль відомий як найсильніший автомобіль з двигуном 2,2 VTT. Екстер’єру цього автомобіля Tata поліруються і інтер’єри класний. Доглянутий друга рука Tata Safari моделі 2007 року і з пробігом з 14km/liter буде доступний в близько рупій. 5, 25000 в індійській ринок уживаних автомобілів.

Іншими важливими особливостями цих автомобілів є його інтер’єри, кондиціонер, центральний замок, музика системи і багато іншого. Так що це не шахрайство. Ви можете отримати той же самий автомобіль в тільки половину в ціні з усіма вбудованими аксесуарами, ви не потрібно витрачати додаткові гроші в покупку інтер’єри для автомобіля.