Різниця між універсальними і інтегрований Bluetooth Навушники – які краще

Є багато різних типів Bluetooth комплекти гучного зв’язку, наявних на ринку, багато різних марок, стилів і конструкцій, що пропонують різні функції. Проте кожен комплект виконує що є по суті ту ж саму задачу, пропонуючи функцію гучного зв’язку виклику під час водіння. Хоча існує багато видів комплекту всі вони діляться на дві категорії, Аптечки універсальні Сонцезахисний козирок або повністю інтегрованого Kits.

Універсальний Сонцезахисний козирок комплекти також згадується як підключи і відтворення комплекти портативний динамік і мікрофон поєднання упаковані в один робочий блок. Вони тримають слабкий, але сильний акумуляторної батареї, які дозволяють довгий час очікування для життя, щоб ви могли прикріпити комплект для вашого сонцезахисного козирка і залишити його спокою, поки не потрібно. Багато з них забезпечені автомобільний зарядний пристрій і найчастіше USB зарядний пристрій для підключення до комп’ютера для підзарядки, оновлення прошивки і Bluetooth підключення під час роботи (або ігри). Найостанніші універсальні комплекти Bluetooth забезпечують відмінне відтворення звуку у зв’язку з проривом в DSP (цифрова обробка звуку) і Echo & програмне забезпечення скорочення обладнання. Мікрофон на універсальні комплекти Bluetooth найчастіше не вбудовані в одиницях, і забрати набагато менше фонового шуму, ніж старі моделі. У зв’язку з цим ваші контакти на іншому кінці отримує гучне і сильне з’єднання через телефон. Є багато різних стилів, дизайну, форм і розмірів козирок набори від великих багатих наборів функцій, як Bury CV9040 малим і досить комплекти, як альфа-або Pama Parrot Minikit Slim.

Як і слід було очікувати з усіма Аптечки універсальні можливості і функції сильно розрізняються. Сучасні комплекти зазвичай приходять від Бери і Папуга і інші мають тенденцію слідувати позаду. Багато універсальних комплектів тепер є функції, такі як TTS (перетворення тексту в мову) і голос в текст технології, яка дозволяє диктовку текстових повідомлень і більш просунуті комплекти можуть бути контрольованим голосових команд. Bury CV9060 є приватним лідером ринку в цій галузі з системою меню, які можуть бути повністю навігація по мови, за винятком декількох функцій, таких як повісити трубку під час розмови (очевидно, ви не хочете, щоб розмова раптово обірватися в залежності від Whats сказав обох кінців!)

Більшість Аптечки універсальні придбав будуть використовуватися для соціально або групи людей (сім’ї або друзів), щоб поділитися, коли і о, або фізичних осіб та подружніх пар, які мають більш ніж одного транспортного засобу і хочуть часто змінюються. Ці пристрої можуть бути видалені в секундах і звинувачений під час водіння робить їх відмінним рішенням hansdfree, які дешеві, надійні і повністю портативний.

Комплексна Автомобільні комплекти Bluetooth повністю жорстко в акустичній системі транспортних засобів, майже всі Комплексне комплекти входять в стандартну комплектацію з сполуками ISO, якщо ваш автомобіль має ткацький верстат ISO проводки Bluetooth комплекти будуть відповідати прямо в нього, що робить установку дуже простою. Якщо не існують різні адаптери доступні проводки, яка буде конвертувати ваш автомобіль проводки до ISO, вони знають як веде ДПС та доступні практично для будь-якого автомобіля. У комплект жорстко в транспортному засобі, деякі проблеми миттєво усунені. Комплекти зберігають свій заряд через кабель живлення в джгуті ISO тому ви ніколи не повинні стягувати Bluetooth комплект, є також Auto Mute-кабель з ISO, що вб’є будь-якого звук йде з радіо, CD, док і т.д. автоматично. Так що все що ви чуєте, розмова.

Більшість інтегрованих комплектів надаються окремі блоки управління, щоб відповісти, повісьте трубку або набрати контактів. Це звичайно може бути підключений в будь-якій точці транспортного засобу, який є одночасно зручним і зручним для водія. Нові комплекти Bluetooth, таких як коло Parrot МКІ і Bury CC9060 передбачені додаткові функції, які покращують сумісність і зручність використання. Наприклад діапазоні МКІ сумісні з плеєрах так у вас є музика інтеграція через папуга комплект. Плеєрах повністю управляються через папуга ДУ так, щоб функції, такі як перегляд трек, пісня експедирування, збільшення гучності і т.д. все це може бути виконано одним натисненням кнопки. Bury CC9060 забезпечений відмінним сенсорним монітором і оснащена самими останніми програмне забезпечення розпізнавання голосу. Це дозволяє вам використовувати ваш телефон через поховати блок за допомогою голосових команд. Вам навіть не потрібно тренуватися комплект, просто встановити і почати.

Комплексна комплекти забезпечують набагато краще з усіх боків продуктивність. Якість відтворення звуку набагато більше, то універсальна комплектів. Комплексна комплекти також є багато додаткових можливостей у порівнянні з універсальними комплектами. Створення та відповіді на виклики, як правило, легше занадто тому, якщо ви шукаєте хороший всюди навколо продуктивність Інтегрований це шлях вперед. Однак універсальні комплекти є портативними і можуть бути легко передані з одного транспортного засобу. Відтворення звуку і раніше добре, однак, ви, можливо, доведеться боротися з радіо для регулювання гучності.

Таким чином, якщо ви хочете автомобіль все спів і танці Bluetooth комплект вам потрібно спуститися інтегрований маршрут, однак якщо ви хочете щось більш просте і універсальний портативний комплект для Вас. Однак, обидва відмінні варіанти і набагато краще, ніж вручну говорити на мобільному телефоні під час руху.