Сатурн реалізувати антикризовий план ГМ

Сатурн відображає майбутнє General Motors плану обороту корпорації. А минулого року, коли GM продажі скоротилися на 8,7% гнітючої, Сатурн прийшов крізь з 6%-ве збільшення продажів. Цієї осені, Сатурн, слабкий бренд, який називає себе “Різні види автомобілів Компанія” представить всі нові лінійки з моделями, які менш ніж за двадцять місяців.

У чому сенс цього в General Motors? Це означає, що якщо Сатурн буде робити добре в ринок зі своїм новим складом транспортних засобів він може тягнути інший вибір автомобілів GM в отриманні більш високих продажів. За даними GM заступник голови глобального розвитку продуктів Боб Лутц в інтерв’ю на автосалоні в Чикаго, “Це не-виправдання лінійку продукції. Я сказав продажу та маркетингу хлопців, що якщо ця лінійка не працює, я з ідей. ”

Сатурн був розроблений в 1990 році в якості входу General Motors “в сегменті компактних автомобілів, в яких японські автовиробники є домінуючими. Сатурн втілює відчайдушне зусилля GM у прийнятті себе менше, компактніше, швидше і стати більш конкурентоспроможними на ринку, особливо з корпорації Toyota Motor на п’яти.

2006 рік був не дуже гарний рік для General Motors, особливо з її продажі в США занурюючись більше чотирьох мільйонів з приблизно 4,5 млн. в 2005 році. Порівняли з жорстким суперником автовиробника Toyota Motor Corporation повідомила про який найкращий рік в 2006 році зростання обсягу продажів до 12,9% або 2,5 млн. автомобілів.

Ні для кого вже не секрет, що Toyota планує змістити General Motors в цьому році в якості найбільшого автовиробника у світі, але автовиробник пообіцяв зробити все, що важко для Toyota. Слід зазначити, що, незважаючи на успіхи, які Toyota отримує він як і раніше відстають від General Motors майже в 1,5 мільйона автомобілів у США.

Два роки тому, Сатурн став метафорою для всіх проблем GM. Автовиробник повністю само собою зрозумілим бренду Saturn, як це зосереджено на великих прибутків вантажівок і позашляховиків, що призводять до лінійки автомобілів, які є старими і втомленими. Речі були ще більш посилюється, коли ціни на газ збільшується, і General Motors не було моделей автомобілів, які можуть відповісти на такі проблеми, на щастя для Toyota вони мають точно такий модельний ряд автомобілів, які можуть забезпечити вирішення все зростаючих цін на газ. GM втратила частку ринку і можливий дохід у розмірі $ 10,6 млрд. доларів США за 2005 році і в даний час автовиробник, як кажуть, в межі банкрутства.

Сьогодні General Motors намагається виправити себе знову через зниження витрат, пропонуючи дострокового виходу на пенсію або викупу його дорого заплатив 34000 погодинних робітників. А до кінця минулого року, автовиробник зміг скоротити майже 9 мільярдів доларів щорічних витрат і заощадити близько $ 2000 за машину, що вона справила. Вона обіцяла, щоб отримати прибуток в четвертому кварталі, який, якщо буде реалізовано перший в два роки.

GM також почали поповнювати Сатурна з новими моделями в рамках нової стратегії автовиробника в розробці автомобілів глобально замість звичайних від регіону. Сатурн дається Sky Roadster яка є гладкий двомісного спортивного автомобіля. Крім того, в лінії є: Vue невеликий позашляховик, яка доступна з гібридним газово-електричні версії, Аура седан середнього розміру, Astra і Opel основі малих автомобілів для заміни Іон. Opel зробила свій дебют на автосалоні, що в Чикаго.

Лутц сказав, що, ми сподіваємося, нові моделі будуть чинити тиск Сатурна менеджерів битися 6% зростання продажів у минулому році. “Існує в даний час не слабка сестра в пакеті. Всі першокласні від розробки і здійснення точки зору. “Він також додав, що вони не будуть здійснювати ті ж помилки знову, General Motors є твердою в поліпшенні її іншими продуктами в тому числі і своєї популярної лінії автозапчастин, як GM частин Oldsmobile.