Сенат палива законопроект “вбити” Мічиган

Автовиробники і Мічиган законодавці перегрупування п’ятницю в результаті схвалення законопроекту Сенатом, який збільшує середній корпоративний мандати економії палива на 40 відсотків до 2025 року.

Прийняття законопроекту Сенатом б серйозно поранити Детройт автовиробників. Саме тому автовиробники жорстко лобіювала проти нових мандатів палива. Вони підтримували компромісу, запропонованого Мічіган сенатор Карл Левін, D-Детройт, Марк Прайор, D-Арк., І Крістофер Бонд, R-Mo., Серед інших, яка вказувала б на CAFE правил, але менш обтяжливо, ніж Сенат рахунок.

Майже весь Мічіган делегації конгресу раніше зустрілися для вирішення як для продовження боротьби. “Законопроект буде означати смерть Мічиган”, сказав член палати представників США Майк Роджерс, D-Брайтоні. “Ми зобов’язані зробити це заради багато сімей, які покладаються на автомобільній промисловості, щоб отримати це право.” Написано Республіка Барт Ступак, D-меноміні: “. Думаєте зараз погано, в Мічигані Ви не бачили ще нічого, якщо цей законопроект став законом” Роджерс і Ступак сказав, що автовиробники повинні підкреслити свої передові технології і зусиллями прагнути більшого, допомога, щоб зробити транспортні засоби, як Chevy Volt реальністю.

Але сенатор лідер більшості Гаррі Рід, димить як Eagle свічки запалювання, заявив, що сенатори не знайшли надійних автовиробників бо вони “спотворив факти” в момент часу. «Ми вам не віримо більше,” сказав Рід. “Відповідь на це питання у нас було достатньо. Пора американських автовиробників приєднатися до решти світу, визнавши, що люди хочуть купити більш економічних автомобілів.”

Рід сказав, що він розмовляв з спікер Палати представників Ненсі Пелосі, яка сказала йому законодавством економії палива будуть передані “в найближчому майбутньому”. Автовиробники зараз стурбовані тим, що паливний рахунок може бути на доріжці набагато швидше, ніж вважалося раніше. Але Пелосі означало вересні словами “найближчому майбутньому”, заявив прес-секретар Брендан Дейлі.

Енергетики і торгівлі Палати комітету, на чолі з США Джон Dingell, D-Дірборн, був не очікується, займають положення економію палива до вересня. Dingell сказав, що він був проти прискоренні процесу розгляду. Я не симпатизує, що, додав він. Dingell зустрівся з Пелосі на підлозі будинку в п’ятницю і був “хороший розмова”, сказав Дейлі. “Пелосі і Dingell повинні зустрітися знову в понеділок.”

Сенат демократи провели вчора прес-конференцію, щоб “на уклін” внаслідок завоювання. Мандата, який вимагає автовиробників підвищити економію палива на флоті середньому 35 миль на галон для легкових автомобілів і легких вантажівок у поєднанні, був доданий в широкий енергетичний законопроект Сенат схвалив. Сенатори відхилили менш суворі палива пропозицію Левіна та інших, які вимагали б 36 миль на галон для легкових автомобілів до 2022 року і 30 миль на галон для легких вантажних автомобілів до 2025 року.

Дейв McCurdy, президент і головний виконавчий директор альянсу автовиробників, торгова група, яка представляє Детройт Три, Toyota і BMW серед дев’яти автовиробників, пропонується пом’якшення заяві. “Автовиробники підтримують вдосконалення національних стандартів економії палива,” сказав McCurdy. “Це довгий процес, і ми продовжуємо працювати конструктивно розвивати розумні стандарти економії палива, які є доступними і збереження автомобілів і легких вантажівок, що фермери, торговці, власники бізнесу, любителів активного відпочинку та сімей потрібно кожен день.”

Корпорація General Motors представник Грег Мартін висловив розчарування автовиробника. “У своєму пориві, щоб щось зробити, Конгрес повинен прийняти таку ж клятву, як лікарі:« По-перше, не нашкодь, “сказав Мартін. “Ми будемо продовжувати наполягати нашому випадку сильно, що ми можемо працювати з ними, щоб отримати підвищення рівня економії палива без ненавмисного витрат для промисловості та споживачів.” Форд і Chrysler, а також інші японські автовиробники висловили ті ж погляди.