Скорочення робочих місць на заводі в Кентуккі дослідник

Як те, що звіти відображають авто, Ford Motor Co, другий за величиною в США автовиробник, безумовно стикається спад продажів позашляховиків. У зв’язку з цим положення, Ford планує скоротити виробництво позашляховиків Провідник в той же час скоротити робочі місця на заводі в Кентуккі, щоб знизити витрати виробництва. Скорочення пройдуть до липня наступного року.

В інтерв’ю, Енн Марі Gattari, прес-секретар Форда сказав: “Це, швидше за все, ми будемо приймати дієздатність”. Вона також показала, що остаточного рішення не прийнято, і вона не могла визначити, скільки робочих місць можуть бути порушені.

Кентуккі завод Форда працюють 3380 осіб. Це єдиний завод, який будує Провідник SUV. Можна нагадати, що в березні минулого року, Ford закрив завод Сент-Луїса, який також виробляє Explorer.

Через жовтні цього року, продажі середніх позашляховиків впали на 26 відсотків. Форд Північної Америки повідомили про збитки у 8 з минулого 9/4 в якості клієнтів переходити на економічніші суперників. Таким чином, Ford, нарешті, вирішив навмисне скорочення виробництва. Це також у зв’язку зі стратегією Форда зменшення залежності пікапів і позашляховиків для отримання прибутку.

Плановане скорочення виробництва Explorer, і скорочення робочих місць раніше повідомляв Courier-Journal у Луїсвіллі. Сайті останньої також розміщені листи, яке було доставлено всім співробітникам заводу в Кентуккі. Вивільнюваних працівників отримає 4 можливості сховатися компанії. Крім того, в листі також розголошенню, що є також очікуваного тимчасового закриття заводу на тиждень 8 січня.

Провідник не погана модель Форда. Справді, це був самий продаваний позашляховик середнього розміру в США з моменту його створення. Ford Explorer автозапчастин, які включають в себе базовий V6 двигун, який виробляє 210 кінських сил з 24-клапанний V8, який виробляє 292 кінських сил, які ретельно зроблені, щоб задовольнити бажання фанатиків SUV. Суперники Провідник включають Nissan Pathfinder і Toyota 4Runner.

На початку цього року, Спорт Trac був доданий в Explorer. Автомобіль побудований на новій платформі і більше. Запчастини Ford Explorer Sport Trac Увімкніть двигун V8 в якості опції. AdvanceTrac Пересувний контролю стійкості також зроблений в стандартному Sport Trac.