Сніг на us_ ви і ваш автомобіль підготовлений

Зараз середина січня, і ми зараз в те, що здається серце сніжного зимового сезону. Переконавшись, що ваш автомобіль обладнаний для зимових умов водіння є важливим. Тут ми поділяємо деякі підказки, щоб переконатися, що і ви, і ваш автомобіль в безпеці на дорогах.

Графік рутинної перевірки для виявлення та усунення будь-яких механічних проблем вашого автомобіля може бути, перш ніж потрапив дорогах. Таким чином, ви будете знати про виявлені проблеми, ваш автомобіль, можливо, і буде час, щоб відновити їх, поки не стало надто пізно. У той час як погода нижче точки замерзання, рекомендується, щоб ваш бензобак бути принаймні наполовину. Ви також знайдете, що ви пройти через багато більше рідини склоочисника намагається зберегти ваше лобове скло чисте, тому переконайтеся, що ви часто поповнювати і зберегти резервну копію глечик з вами. Нарешті, так як ваш автомобільний акумулятор буде працювати в овердрайв, щоб зберегти ваші теплі, ви хочете, щоб переконатися, що вона зможе прослужити вам весь сезон, надзвичайних ситуацій включені.

Південному Онтаріо не звикати до основних снігопади і заметілі, і вибирати шини, повинні відображати це. Перевірка стану вашого всесезоннимі шинами або з вашого регулярного сезону замінені зимових шин має важливе значення. Під крижаною, засніженій або мокрій умовах, зимові шини забезпечують краще зчеплення, гальмування, управління та стабільність для вашого автомобіля. Щоб мати зимові шини поставити на свій автомобіль, Ви можете замовити Сервіс Призначення тут Group Auto Леггат. Ви також будете хотіти, щоб переконатися, що є тиск в шинах регулярно перевірятися, тому що холодні температури природно викликати тиск в шинах зменшується. Прагніть, щоб вони перевірили принаймні, один раз на місяць, бажано після ваш автомобіль був всю ніч.

Переконайтеся, що ваш автомобіль оснащений декількома необхідне для прибирання снігу – вам потрібно використовувати щітку, як сніг і лід скребком вранці. Можливість побачити з усіх вікон має важливе значення для видимості, тому прибирати сніг і лід з ретельно перш, ніж рухатися. У разі, якщо надзвичайний відбувається, ви будете хотіти мати деякі матеріали під рукою. Пакет аварійний комплект в багажнику: включає ковдру, ліхтар, аптечка першої допомоги, а деякі не швидкопсувних продуктів харчування. Зимові бурі часто розвиваються швидко і без попередження, так що завжди безпечніше, щоб бути більш підготовлені, ніж мілину без постачання. Це може врятувати ваше життя!

Нарешті, пам’ятайте, що взимку дороги вимагають ретельного, уважного водіння. Від усіх в Леггат Group Auto, ми нагадуємо вам залишатися пильними, обережними і безпеки на дорозі в цьому сезоні!