Сузукі Econobox Рено

В автомобільній промисловості, Suzuki відома виробництвом малолітражні автомобілі. Хоча компанія відома тим, що репутація, новий Suzuki Reno доводить, що Suzuki може також вийти з економічного автомобіля, але в той же час, він може їсти, що треба взяти на себе великі імена в автомобільній промисловості. Suzuki Reno в даний час продаються в різних автомобільних ринках по всьому світу в різних імен. Рено також називається Daewoo Lacetti, Buick Excelle, Chevrolet Lacetti, Chevrolet Nubira, Chevrolet Optra, Chevrolet SRV, Holden Viva, і Suzuki Forenza.

Названий в якості Econobox, Рено має великий потенціал, щоб стати популярним серед американських покупців автомобілів, так як ціни на бензин вже змусив багатьох відмовитися від своїх легких вантажівок на користь невеликих і економічних автомобілів. Рено, хоча це не тільки дешево, але це також задоволення від водіння і паливної економічності є респектабельним.

Під капотом Рено є 2,0-літровий подвійний верхній розподільний вал рядним чотирициліндровим двигуном. Кількість виробляється двигуном внутрішнього згоряння достатньо для живлення 2739-фунтова Рено. Чотирьох-циліндровий бензиновий двигун може бути в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Поєднання цих компонентів трансмісії дає Рено можливість запуску з більш дорогих автомобілів на шосе.

Японський виробник автомобіля, розробленого передач з добре рознесені передавальні. Така конструкція максимізує потужність і крутний момент від двигуна. Ручка перемикання передач також простий у використанні таким чином даючи Рено додаткових точок продажів.

З його відносно невеликий двигун внутрішнього згоряння, Рено може покрити 20 миль на галоні палива. Ця цифра є чудовим і Рено прекрасно вписується попиту покупців автомобілів шукаєте недорогі автомобілі з гарною паливною економічністю.

Пункт продажу Рено не тільки пов’язані з його низькою ціною і респектабельний паливну економічність. Його обробка також добре або класу. Він не може мати те ж чуйність як розкішні автомобілі, але його обробки можна порівняти з цінами дорожче автомобілів. Підвіска Рено і системи рульового управління доповнюють один одного для того, щоб орієнтуватися Рено крутих поворотах без пролонгації.

Всередині автомобіля, стиль не є радикальним, але пропонує практичність. Сидіння зручні, хоча вона не дає ніяких побічних підтримки. Підвіска регулюється з Рено робить поїздку в машині зручно. Його функції включають в себе електричні склопідйомники, електричні дзеркала і дверні замки. Аудіо розваг забезпечується стандартним CD/AM/FM/MP3 аудіосистема з вісьмома динаміками. Додатковий вхід для аудіопристроїв передбачена.

На зовнішній стороні, Рено консервативно стилі. Хоча вона й не може виділитися на стоянці, він має власне чарівність. Слабкий дизайн решітки підкреслена значок Suzuki дає характер ніс Рено. Нижче решітка широкий отвір повітрозабірника. Фар конфігурація не може бути привертає увагу, але це служить своєї мети. Його капот натякає, що спортивний автомобіль відносно слабкий двигун. Зовнішня автомобіля можуть бути доповнені за допомогою автомобільних аксесуарів, таких як потужність закрилки грязьовим потоком.

З його консервативний стиль, відносно більш низькі ціни і респектабельний ефективність використання палива, Рено може бути на шляху до створення покупця базі власної. Для Suzuki, їх прагненні до успіху на автомобільному ринку Сполучених Штатів можуть бути викликані Рено.