Того ж гольф, але різних автомобілів

Найбільший автовиробник Європи Volkswagen-і продюсер популярного VW ШРУС — запропонував в Канаді свою нову запис малолітражки, 2007 Кролик 2.5, яка виросла і дозріла від свого попередника Golf. VW продає свою Кролик 2,5 хетчбек як повнофункціонального компактного завантажені шість стандартних подушки безпеки, антипробуксовочна система, кондиціонер, круїз-контроль, ABS і 10 стереосистема з MP3-сумісний програвач компакт-дисків.

Кролик 2.5 також оснащений п’яти-циліндровим двигуном і four-year/80 VW, 000 кілометра гарантію, яка охоплює чотири роки допомога на дорозі, яка є одним роком більш ніж на ті, що пропонуються Civic або Corolla – основні конкуренти з кролика 2,5 в Канаді. І в порівнянні з іншими компактними конкуренції, $ 20990 п’ятидверний Кролика, безсумнівно, є гарною покупкою. Але в порівнянні з іншими компактними VW, яким чином “новий” 2007 City Golf ставка?

Слово нове в 2007 Golf мають гарантію в тому сенсі, що City Golf, імовірно, останнього покоління Golf п’ятидверний хетчбек, який буде продаватися в Канаді. Слід зазначити, що Volkswagen почав пропонувати своїм Гольф в зворотний шлях Канаді в 1999 році і новий Golf Місто є останнім доповненням. Новий Гольф Місто має стартову ціну в $ 14 900 і оснащений 15-дюймової гумою, чотири колеса дискові гальма з ABS, підсилювач керма, AM / FM / CD з вісьмома динаміками, двокольорового місць тканини, 60/40 складаються задні сидіння , нахилу / телескопічним рульовим колесом, тахометр, задній склоочисник / шайба і чотири-річна гарантія компанії Volkswagen.

У порівнянні з попереднім Golf місто, новий 2,5 Кролик є більш просторим всередині. І так само, як Dodge Caliber, новий 2,5 кролика велика для компактної, особливо спини. Однак на відміну від Dodge, Кролик 2,5 ‘и інтер’єру має більш розкішне почуття до нього пов’язано з тим, що він поділяє багато частин з Audi A3. Але незважаючи на це, він просто не може заперечувати, що Volkswagen скоротив витрати у виробництві Кролик 2.5. Є очевидні можливості знайти на кролика 2,5, яке вказує витрат, що VW найняла для цього гольфу, таких як центральна консоль і двері зроблені з пластикових складніше в той час як аудіо і HVAC контролює просто не було тверде відчуття, що Тевтонський яка пронизує City Golf.

І як тільки на дорозі різниця між новим і старим Golf Місто стало ще більш вимовляти. Новий Кролик 2,5 живиться від нового 150 кінських сил, 170 фунтів футів крутного моменту, 2,5 літровий рядний п’ять циліндровим двигуном, який більше майже на півлітра і більш потужні на 35 кінських сил і 48 фунтів футів крутного моменту, ніж Golf міста чотири.

Інша відмінність з точки зору ваги, так як кролик 2,5 важить 100 кг більше, ніж міський Гольф. Найпомітнішим відмінністю є 2,5 ‘з більш безпосередній крутний момент, що призводить до незапланованих середині діапазону маневри проходження. Кролика 2,5 виробляє близько 1000 оборотів в хвилину менше, ніж попередній Golf City при русі по шосе.

City Golf оснащений незалежною підвіскою з торсіонної балкою заднього моста в той час як 2,5 отримує новий повністю незалежною задньою, що робить використання задньою підвіскою. І якщо гольф міста є пружний тип і обороти відразу, 2,5, з іншого боку є більш тонкого типу. Кролик 2,5 також більше контролю і більш стабільні на високих швидкостях в порівнянні з міською Гольф.

Що стосується рульового колеса, Гольф-Сіті звичайні механічні настройки рульового управління і легка вага набагато краще. На жаль Кролик 2.5 ‘з електромеханічним рульовим страждає від ON-Center оніміння. І хоча вона може бути менш прямій, але він упевнений, це ефективність у забезпеченні Кролик 2.5 ‘з розкішшю компактні заяві місії.