Тойота і Хонда десятці найбільш упізнаваних брендів нас

Купівля автомобіля є одним з основних рішень, які ми зробили поруч одружитися, мати дітей, щоб завести собаку і покупку будинку. І часто ми формуємо наші рішення про покупку на репутації торгової марки транспортного засобу, як колеса Konig наприклад, більш популярних брендів, тим більше, що люди стають обізнані про них і, отже, впливає на їх остаточне рішення.

На основі опитувань Харріс, Toyota і Honda не були частиною першій десятці списку брендів, що вони раніше складається щорічно.

Насправді Форд в ті роки був дійсно сильний і був третім у рейтингу. За даними соціологів, коли вони попросили споживачів “Ми хотіли б, щоб ви думали про бренди або назви продуктів і послуг, які ви знаєте. Враховуючи все, що три марки ви вважаєте найкращим? ”

Спираючись на деякі з минулих результатів загальнонаціонального опитування, проведеного Harris Poll з 2372 дорослих жителів США, які брали участь в опитуванні онлайн через 5 червня по 11, 2007, були коливання спостерігаються особливо для автомобільних брендів.

Провідних світових брендів, які вийшли в огляд включені Coca-Cola, які піднімаються у верхнє положення в порівнянні з попереднім бути номером 3 торік, Sony Попередній номер 1 протягом семи років поспіль знизився до № 2 в той час як Toyota, яка була на четвертій позиції зросли на номер 3. Dell в ранг № 2 в минулому році припадає на 4 число в цьому році. Були дві марки, що не зробити список в цьому році, Hewlett Packard, яка була раніше в число 7 і General Electric в число 8.

Були три галузі, які були представлені в списку в цьому році в той час як чотири з електронної промисловості, а інші три кожен з Автомобілі та споживачів і упакувати товари.

Більшість брендів, включених до Топ-10 цього року не було великого руху. На жаль, для Honda з раніше бути номером 6 впала до 10 числа в той час як Kraft Foods від числа 9 число зросло до 6.

Це досить дивно, відзначити, як багато змін десять років може зробити. З 1997 року тільки чотири з брендів, включених до списку в цьому році були включені до списку тоді і його Форд, який був номером 1 Десять років тому, Sony, яка була тоді в номер 3, Coca-Cola була тоді в число 7, а потім Pepsi Cola Рейтинг № 10, десять років тому.

Роберт Fronk, старший віце-президент, бренд і стратегія Консалтинг, Harris Interactive заявила, що асоціація є кращим є дуже важливим у розвитку бренду. Він також додав: “Для по-справжньому успішний бренд, хоча відносини, метою є не тільки свідомість, а й сприяти триваючий процес і результат бренду участь, яке вимагає більше користувацьких і складні заходи, засновані на взаємодії бренду і його цільової аудиторії ».