Тому купівля вживаного автомобіля у дилера являє собою цінність і надійність

Є три класифікації автомобілів, коли ви шукаєте, щоб купити один. Перш за все у вас є нові автомобілі, які продаються в дилерській. Далі ви повинні використовувати, але все ще відносно нові автомобілі, які продаються також і сертифіковані дилера. Тоді у вас є автомобілі, незалежно від віку, які продаються власником.

Ось що вам потрібно знати про покупку цих різних типів автомобілів. Нових автомобілів, проданих з дилерських є завищеними, вони коштують більше всього грошей, навіть якщо ви фінансування, і їх вартість при перепродажі це жахливо. Старих автомобілів продаються окремі потенційно лічені тижні від відмову і знадобляться сотні, якщо не тисячі доларів на ремонт. Краще співвідношення ціни і на автомобілях з трохи використані, ще відносно нові автомобілі, які мають меншу кількість миль на них, як і раніше у відмінному робочому стані, і являють собою велику цінність.

Наприклад, новий автомобіль може коштувати двадцять і п’ять тисяч доларів, але протягом трьох років, що той же самий автомобіль, з менш п’ятдесяти тисяч миль на цьому могло б мати лише вартість перепродажу чотирнадцять тисяч. П’ятдесят тисяч миль не руйнує автомобіля, тому, якщо ви купуєте відходу з усього п’ятдесят тисяч миль, ви отримуєте автомобіль з досить тривалий Передбачуваний час роботи з величезною знижкою. Сертифікованих автомобілів з пробігом або уживаних автомобілів, проданих дилерами, в порівнянні з дійсно старих автомобілів, які продаються приватними особами, знаходяться в набагато кращому стані, і набагато вигідніше.

Подумайте про це, як це, уявіть, що у вас є відносно новий автомобіль, який в даний час продається близько п’ятнадцяти тисяч доларів. Тепер припустимо, що автомобіль знаходиться в чудовому стані і не потрібно буде ніякої уваги, крім шин, регулярної заміни масла і випадкові перевірити протягом найближчих кількох років. Тепер уявіть, що у вас є такий же тип автомобіля, але набагато старше з великою кількістю миль на цьому, і це на продаж всього за вісім тисяч доларів. Тим не менш, ця машина буде потрібні сотні, може бути, навіть тисячі доларів на капітальний ремонт у найближчі кілька років, і хто знає що ще може піти не так з ним. Найкраще, щоб отримати велику цінність, щоб піти з дилером сертифікованих уживаних і старих автомобілів. Пошук краще значення на автомобілі дуже важливо не тільки тому, що великі покупки, але й тому що, купуючи «лимон» може означати тисячі доларів на ремонт і обслуговування дзвінків на транспортний засіб протягом терміну служби автомобіля.