Топ дилерів автомобілів в Сідней

Wollongong жителі великої кількості автосалонів розглянути питання про придбання автомобіля с. Більшість автомобільних дилерів в Вуллонгонг продати ряд марок, які включають седани та роботи транспортних засобів, таких як Скеля і вантажних автомобілів, і включають в себе нові автомобілі або уживаних автомобілів.

На відміну від великих міст, автосалони в Сідней прагнемо забезпечити туз обслуговування клієнтів для всіх своїх клієнтів, як спосіб створення довгострокової лояльності серед місцевих жителів.

Ось короткий список деяких з кращих дилерів автомобілів в Сідней, що ви хотіли б розглянути наближаються знайти надійного транспортного засобу, коли ви поруч магазини, щоб купити новий автомобіль. Вона включає в себе інформацію про фірм зареєстрованих дилерів, контактна інформація, інформація про місцезнаходження, а також інформацію про спеціалізацію кожного дилерської.

– Вуллонгонга City Motors –
зареєстрованого дилера: Стів Бирмана.
Розміщення: перетин CNR станції і Фліндерс-Стріт.
Номер телефону: (02) 4222 7900.

Вуллонгонга City Motors була пропонуючи жителям гарну справу на нові, старі і демо засобах протягом більше 20 років. Вони спеціалізуються на продажу високоякісних Honda, Hyundai і Isuzu автомобілів і парку транспортних засобів.

– Dwyers Mazda –
зареєстрованого дилера: Пітер Дуайєр.
Розміщення: кутку Фліндерс і Gipps вулиць.
Номер телефону: (02) 4254 3777.

Dwyers Mazda продала автомобілів в Сідней протягом більше 60 років. В даний час він продає високоякісні BMW автомобілів, вантажівок Isuzu, Mazda Minis і автомобілів. Крім того, цей автосалон також пропонує частин і технічного обслуговування для більшості автомобілів.

– Південна класичних автомобілів –
зареєстрованого дилера: Джон volcanovski.
Розміщення :188-194 Corrimal вулиці.
Номер телефону: (02) 4254 2000.

Південні Classic Cars пропонує один з найбільших нових і старих автомобілів Audi, Land Rover, і Фольксвагени в Вуллонгонга області. Це автосалону також пропонує вибір уживаних Ягуарів. Крім того, Південний Класичні автомобілі часто названий одним з кращих сільських Австралії продавці області.

– Illawarra Toyota і Hino –
зареєстрованого дилера: Тоні Уайт.
Розміщення: Фліндерс-стріт, на північ Wollongong NSW 2500.
Номер телефону: (02) 4256 7594.

Illawarra Toyota і Hino була заснована в кінці 1950-х років Theiss Brothers. З тих пір цей Вуллонгонга-бізнесу виросла і стала одним з найбільш регіону відомих автосалонах. Він пропонує споживачам широкий спектр нових і старих Тойот і Hino вантажівок і вантажних автомобілів.

— Gateway Motor Group –
зареєстровано дилера: Марк Роуч.
Розміщення: кут Mt Ousley дороги і князів шосе.
Номер телефону: (02) 4222 8888.

Група Gateway Motor продає Вуллонгонга жителів Mitsubishi, Холден і Saab автомобілів, а також пропонує флоту продажів і варіантів фінансування.

– Тайнан двигуни –
зареєстрованого дилера: Майкл Тайнан.
Адреса: кут Corrimal Буреллі і вулиць.
Номер телефону: (02) 4229 3033.

Тайнан Motors продає легкових і вантажних автомобілів по всій Австралії. Вуллонгонга автосалону продає Dodge, Chrysler, Jeep, Subaru і Volvo автомобілів. Він пропонує також клієнтам повний асортимент послуг з ремонту.

– Волкан FORD –
зареєстрованого дилера: Джон volcanovski.
Розміщення: 198 – 206 Corrimal вулиці.
Номер телефону: (02) 4229 7777.

Волкан Форд продає нові Fiesta, краю та інших транспортних засобів Форда, особливо з акцентом на транспортні засоби, які краще для Вуллонгонга водіїв, які можуть долати великі відстані, щоб відвідати сім’ю і друзів в Сіднеї, або для бізнесу. Це автосалону також пропонує запчастини, ремонт автомобілів та сервісного обслуговування.

Як ви можете бачити, Є багато Вуллонгонга автосалони, які пропонують жителям великий вибір сімейних автомобілів, Скеля і комерційних транспортних засобів на вибір. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте будь-який з цих дилерів для більш докладної інформації про своєї продукції або послуг.