Топ-3 вибирає для гібридних автомобілів

Гібридні автомобілі швидко стають все більш і більш популярним у зв’язку із зростанням цін на паливо і ціни на гібридні автомобілі стають все більш і більш доступними. Продуктивність гібридних автомобілів також порівнянні з дизель / бензин автомобілів таким чином, немає ніяких причин не одержати його.

Є багато нових гібридних моделей автомобілів введені щороку, але ось мої кращі 3 зчитує, що забезпечує найкращу продуктивність і функцій за ціною.

№ 3 Honda Civic Hybrid

Honda Civic Hybrid не є новою моделлю і був на ринку протягом деякого часу. Роздрібна ціна близько $ 20 000, і характеристики палива становить 47 миль на галон міста і 48 миль на галон шосе.

Хоча це не так вже й швидко, що мені подобається в Honda Civic Hybrid є те, що він може перевозити до 5 чоловік. Це більш функціональна і підходить в якості сімейного автомобіля. Він також передати рейтингу краш-тестів з доброю 5 балів.

Якщо у вас є сім’я і не потрібно, щоб у будь-якому місці швидко, то при переході з Honda Civic Hybrid є гарною покупкою.

# 2 Honda Insight

Honda Insight є двомісним гібридних автомобілів, які мають характеристики палива 57 миль на галон міста і 56 миль на галон шосе. Ціна приблизно така ж, як гібридні Honda Civic. Це дуже надійний автомобіль, який я маю у власності протягом декількох років. До цих пір він не дав мені такі проблеми.

Є кілька недоліків, по-перше, це 2-місний яка означає, що це не сімейний тип автомобіля. По-друге, кінських сил не так вже й велика тільки з 71 к.с..

Це мій другий головний вибір, бо люблю її надійність і, коли ви порівнюєте ціни і продуктивності, це дуже добре.

№ 1 Toyota Prius

Toyota Prius гібридний автомобіль мій головний вибір, оскільки він пропонує краще співвідношення продуктивності і ціни ви отримаєте. Це коштувало близько $ 19000 який є найдешевшим з трьох. Вона має більше кінських сил при 110 к.с. і може робити 60 миль на галон міста і 51 миль на галон шосе. Це сімейний автомобіль розміру, який може вмістити 5 людей цілком комфортно з деякими залишилося місця в багажнику.

Він також отримає 4,5 бала за це рейтинг краш-тестів. Ціни та продуктивності, ви не можете перемогти Toyota Prius.