Тоуерега «молодшого брата» Tiguan все ще живий

Це було в 2006 році, коли Volkswagen Touareg молодший брат Tiguan постала перед захопленої натовпі на автосалоні в Лос-Анджелесі. На жаль, після його публічної презентації трохи Tiguan зникли. Там не було ніяких звісток про нього — нічого. Але ще не все втрачено, так як відповідно до Volkswagen Tiguan проект все ще живий, як факт концепції версія Tiguan запланований на постачання до кінця 2007 року.

Концепт Tiguan буде підтримувати своє дітище Touareg зовнішній вигляд, що натовп в 2006 році на автосалоні в Лос-Анджелесі дуже сподобалися про це. Трохи Tiguan становить 4,4 метрів у довжину, 1,85 м завширшки і 1,69 високим. Це фактично близькі до розміру Touran компактний MPV. Згідно Клаус Бішофф, відповідальний за зовнішній дизайн Tiguan: “Це було дуже важливо для нас, щоб автомобіль з’являються потужні і м’язисті. Для нас це був вищий пріоритет, ніж все інше. Позашляховик потребує довгий капот і вертикальне положення. Це надає автомобілю впевненість в собі і силу. ”

Tiguan безпомилково Volkswagen починаючи з його “обличчям” свою частину профілю це безпомилково Volkswagen, і все ж вона успішно поставила перед собою відмінне від усіх інших існуючих моделей в діапазоні. Темного анодованого Tiguan в металевому тоні передня решітка, яка знаходиться в контрасті з кольором тіла, а його сітці разом з двома домінуючими плавники хрест знайдений на лівому і правому Volkswagen рондо завершити загальний вигляд. Іншою відмінною рисою Tiguan є його конструкції шини, яка включає 19-дюймові прототипи розроблених Continental. Ці шини мають помаранчевий радіальна смуга знайдений під профіль шини, яка відповідає колір фарби автомобіля.

Помаранчевий радіальна смуга не є звичайною забарвленням, так як вона проникає в шар гуми, як запечений в компонент каркас шини. Точно так само, приголомшливий антрацитового кольору колісні диски зі сплавів, як очікується, з’явиться у виробництві транспортних засобів. Вогні на задньому також інтегровані в плечову частину Tiguan схожі на ті, Eos і Passat. Крутих схилах задніх дверей Tiguan, який простягається аж до бампера забезпечує його погляд SUV.

Концепція інтер’єру для Tiguan включає чорний, сріблястий, помаранчевий і колір теми. Чорний старовинні шкіряні сидіння атрактивного з помаранчевим візерунком, який виглядає як продовження помаранчевої радіальна смуга знайти на профіль шини. Tiguan також оснащений панорамний люк, який додає світла в просторий салон, який може вмістити щонайменше, п’ять осіб і в той же час підвищує універсальність Tiguan автора. Заднього сидіння, яка може ковзати взад і вперед можна скласти для збільшення вантажного простору.

Під капотом Tiguan оснащений новим типом дизельного двигуна, який використовує BLUETEC ініціативою. BLUETEC ініціатива була проведена у співпраці з Audi і Mercedes-Benz і був запущений в перший раз в 2006 на LA Auto Show. Ініціатива BLUETEC використовує модульну концепцію, що складається з різних систем, які спрямовані щодо скорочення шкідливих викидів. Ця ініціатива BLUETEC передбачає використання NOx зберігання VW каталітичних нейтралізаторів, які призначені для зниження викидів оксидів азоту на 90 відсотків порівняно з іншим поточним дизельні агрегати. NOx зберігання VW каталізатор завершує всі компоненти для чистого двигуна TDI з Tiguan який допоможе йому відповідають найсуворішим нормам викидів у світі.